Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Chusteczki i płyny do czyszczenia okularów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

30 produktów

 1. (20)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 25,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 2. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 49,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 3. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  9,00 zł 10,00 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 35,99 zł
  Oszczędzasz 6,00 zł
 5. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  15,99 zł 17,99 zł
  Oszczędzasz 2,00 zł
 6. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  16,99 zł 19,99 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 7. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 54,99 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 8. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  23,99 zł
 9. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 10. (7)
  Wysyłka: w 24 godziny
  25,65 zł
 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

30 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Osoby noszące okulary – czy to przeciwsłoneczne, czy korekcyjne – doskonale wiedzą, jak starannej pielęgnacji wymagają ich szkła i oprawki. Czyszczenie okularów bez odpowiednio dobranych środków potrafi być uciążliwe i żmudne, a przy tym mało skuteczne. Prawidłowe czyszczenie sprawia, że korzystanie z okularów jest bardziej komfortowe, obraz przejrzysty i niezniekształcony, a sama żywotność okularów także jest przedłużona. W naszym sklepie internetowym Militaria.pl znajdziesz atrakcyjne zestawy do czyszczenia optyki, płyny do czyszczenia okularów, czy też chusteczki do ich pielęgnacji. Oferujemy szereg skutecznych środków do czyszczenia, które sprawdzą się podczas pielęgnacji okularów, soczewek, ekranów, teleskopów astronomicznych, lornetek i innych sprzętów optycznych. Niezależnie od stosowanego płynu do czyszczenia okularów, najważniejsze jest, aby użyć do tego odpowiedniej ściereczki z mikrofibry lub chusteczki nawilżanej, przeznaczonej do tego celu. Inne materiały, ze względu na swoją twardość, mogą doprowadzić do trwałych zarysowań powierzchni szkieł, zwłaszcza modeli wykonanych z lekkich tworzyw sztucznych. Polecamy szczególnie kompleksowe zestawy do czyszczenia okularów i optyki, które zawierają odpowiednią dwustronną ściereczkę, skuteczny środek czyszczący oraz praktyczne etui, dzięki któremu możesz nosić zestaw przy sobie.

Zestawy tego typu sprawdzą się także doskonale podczas czyszczenia smartfonów i monitorów. Ściereczka w tym przypadku pełni dwie funkcje – po pierwsze czyści zabrudzenia i odciski palców, a druga strona poleruje szkło bez ryzyka porysowania i uszkodzenia powłoki antyrefleksyjnej. Środek do czyszczenia to łagodny roztwór, bez amoniaku i alkoholu w składzie, który skutecznie usuwa smugi, plamy i odciski palców. Jeśli posiadasz już odpowiednią ściereczkę, wystarczy Ci skuteczny płyn do czyszczenia okularów. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów o różnych pojemnościach, które dopasujesz według własnych oczekiwań. Jeśli poszukujesz kompaktowego środka, który możesz wygodnie wrzucić w plecak, to wielkości do 50 ml będą dla Ciebie wystarczające. Z kolei najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem będą wydajne płyny o pojemności nawet 500 ml. Oferowane przez nas preparaty to środki o wysokiej skuteczności, bezpieczne dla szkieł i powłok lunet astronomicznych, wizjerów czy celowników optycznych. Usuwają zabrudzenia oraz kurz, nie tworząc przy tym smug. Płyn do czyszczenia okularów zapobiega także parowaniu soczewek, co dla wielu użytkowników jest najbardziej uciążliwe. Bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem jest także stosowanie chusteczek nawilżonych odpowiednim płynem do optyki, które skutecznie usuwają zabrudzenia i mogą być stosowane do wszelkiego wymienionego wyżej sprzętu, nie uszkadzając powłok.

Antystatyczne chusteczki pakowane są w pojedyncze opakowania, co zabiega ich wysychaniu i umożliwia zabranie ze sobą pojedynczych egzemplarzy, które wygodnie schowasz do niewielkiej torebki czy kieszeni. Chusteczki do czyszczenia nie pozostawiają smug oraz tworzą na okularach warstwę zabiegającą parowaniu szkieł, co może być przydatne np. podczas noszenia maseczki ochronnej. Na naszej stronie znajdziesz płyny do czyszczenia okularów znanych i cenionych producentów, takich jak McNett, Swiss Eye, PureGlasses czy Oakley, które skutecznie usuną zabrudzenia z Twoich okularów. Oprócz stosowania sprawdzonych środków do czyszczenia warto także pilnować kilku podstawowych zasad podczas pielęgnacji, aby ją sobie ułatwić. Przede wszystkim przed każdym czyszczeniem umyj najpierw ręce, aby nie powodować większych zabrudzeń. Unikaj także kontaktu z domowymi detergentami i kosmetykami, gdyż mogą one uszkadzać powłoki i soczewki Twoich okularów. Nie zapomnij także o zakupie i przechowywaniu swoich okularów w odpowiednio dobranym etui – pozwoli to na uniknięcie przypadkowych zabrudzeń oraz zabezpieczy je przed zarysowaniem czy uszkodzeniem. Na naszej stronie oprócz płynów do czyszczenia okularów znajdziesz także szereg wytrzymałych, praktycznych etui i pokrowców, które przedłużą żywotność Twoich okularów.