Chusteczki Bolle do czyszczenia optyki B-Clean - 100 szt.
Chusteczki nasączone preparatem B-Clean przeznaczone są do czyszczenia soczewek w okularach, goglach ochronnych, kamerach i aparatach, teleskopach, lornetkach i celownikach optycznych.
Chusteczki są antybakteryjne, tworzą powłokę antystatyczną i antyrefleksyjną. Zapakowane są w wygodny dyspenser. W zestawie znajduje się 100 sztuk, osobne opakowania chronią chusteczki przed wyschnięciem.
Preparat nie zawiera silikonu, a jego formuła jest oparta na bazie wody.
Nie stosować na soczewkach antyrefleksyjnych.
Dane techniczne
Liczba w opakowaniu: 100 sztuk
Producent: Bolle, Francja

Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Bolle.
Amerykańska marka Fox Labs specjalizuje się w produkcji wyjątkowo skutecznych gazów pieprzowych, których ostrość sięga aż 5,3 miliona jednostek SHU. Dzięki błyskawicznemu działaniu, również wobec osób znajdujących się pod wpływem substancji psychoaktywnych, preparaty tej firmy cieszą się uznaniem zarówno wśród służb mundurowych, jak i użytkowników cywilnych. Oferują niezawodną formę obrony osobistej w sytuacjach realnego zagrożenia.
EAN | 3660740009854 |
---|---|
Kod producenta | PACW100 |
Producent | Bolle |
EAN |