Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Kariera w Militaria.pl


Militaria.pl to największa w Polsce firma w branży strzelecko-outdoorowej, a zarazem jeden z najstarszych polskich sklepów internetowych. Jako Grupa Militaria.pl prowadzimy sklepy internetowe i dwanaście sklepów stacjonarnych. Nasza działalność obejmuje nie tylko Polskę - wysyłamy do całej Unii Europejskiej oraz do Ukrainy. Chcesz do nas dołączyć? Tutaj znajdziesz informacje na temat firmy jako pracodawcy oraz oferty pracy w Militaria.pl.


Praca w Militaria.pl


Obecnie zatrudniamy około 400 osób. Nasz magazyn i główna siedziba firmy znajdują się we Wrocławiu. Nasze salony stacjonarne są rozmieszczone w całej Polsce. Większość pracowników biurowych korzysta z możliwości pracy zdalnej. W ogłoszeniach zawsze zaznaczamy, czy dane stanowisko jest powiązane z obecnością w konkretnym miejscu lub czy można wykonywać obowiązki zdalnie.Szkolenia i benefity


Jako pracodawca oferujemy najpierw okres próbny, a następnie umowę o pracę, możliwa jest również współpraca B2B. Oprócz wynagrodzenia mamy też system premiowy. Pracownikom zapewniamy szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne. Produkty z naszej oferty kupisz z rabatem pracowniczym. Możesz u nas liczyć także na pakiet opieki medycznej Lux Med, na dopłatę do karty MultiSport oraz na atrakcyjną ofertę ubezpieczeń grupowych.Jesteśmy obecni na wielu branżowych targach i wydarzeniach. Kilka razy w roku organizujemy imprezy integracyjne, żeby pracownicy różnych działów mogli się spotkać i przestać być dla siebie tylko nazwiskiem z maili. Mamy też co roku mocną reprezentację na Survival Race!


Kogo szukamy?


Nieustannie się rozwijamy i potrzebujemy nowych pracowników o różnych kompetencjach. Zawsze cenimy osoby, które są zainteresowane jakimś segmentem naszej działalności - outdoorem, strzelectwem, samoobroną, i znają się na oferowanym przez nas asortymencie. Osoby z Ukrainy są również u nas mile widziane.


Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy w Militaria.pl - sprawdź, czy mamy propozycję dla Ciebie!
Możesz też wysłać CV na adres praca@militaria.pl.


Tutaj znajdziesz aktualne oferty w Militaria.plNasze ogłoszenia:

Pracuj.pl

Olx.pl

Numery telefoniczne:

+48 71 347 47 00