Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Rękawice antyprzekłuciowe i antyprzecięciowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Płeć
Cena
Zastosuj
Ocieplenie
Typ materiału
Obsługa ekranów dotykowych

13 produktów

 1. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 149,99 zł 202,00 zł
  Oszczędzasz 52,01 zł
 2. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 149,99 zł 202,00 zł
  Oszczędzasz 52,01 zł
 3. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 139,99 zł 175,50 zł
  Oszczędzasz 35,51 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 119,99 zł 139,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł

13 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wytrzymałe rękawice antyprzekłuciowe oraz antyprzecięciowe zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących najwyższego poziomu ochrony. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów takich jak włókna Kevlar, Nomex, DuPont zapewniają odpowiednie dopasowanie do dłoni oraz pewny i stabilny chwyt w każdych warunkach. Sprawdzą się nie tylko w rozgrywkach ASG, ale również podczas ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Mogą być wykorzystywane jako rękawice do przeszukań lub rękawice BHP. Rękawice tego typu często wykorzystywane są przez funkcjonariuszy służb mundurowych.

Rękawice antyprzekłuciowe i antyprzecięciowe służą do profesjonalnej ochrony dłoni przed przedmiotami takimi jak igły, gwoździe, szkło oraz noże. Należy jednak pamiętać, iż rękawice tego typu nie zapewniają pełnej i kompleksowej ochrony przed tego rodzaju zagrożeniami. W szczególności podczas bezpośredniego nacisku na materiał rękawicy. Aby uzyskać najwyższy zakres ochrony do produkcji rękawic antyprzecięciowych wykorzystuje się najwyższej klasy technologie i nowoczesne włókna syntetyczne takie jak mi. Kevlar. Wierzch dłonie oraz palce są wzmacniane dodatkową warstwą materiału, a strona wewnętrzna pokryta skórą syntetyczną, aby zapewnić pewny chwyt.

Rękawic antyprzecięciowych często używa się podczas rozgrywek ASG, ponieważ są w stanie skutecznie ochronić dłoń gracza przed kamieniami, kłującymi roślinami oraz rozbitym szkłem. Dzięki swoim unikanym właściwościom sprawdzają się również jako rękawiczki BHP przy profesjonalnych pracach z niebezpiecznymi narzędziami.