Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Pasy wojskowe, taktyczne, skórzane

Schowaj Czytaj więcej

Szeroka oferta pasów wojskowych, ogólnoużytkowych i oporządzeniowych. Proponujemy pasy taktyczne i uniwersalne paski do spodni, które sprawdzą się nie tylko do bojówek. Zakładając je do spodni miejskich lub trekkingowych zyskasz niezawodność i niepowtarzalny styl. W sprzedaży posiadamy m.in. paski wojskowe i taktyczne, które pozbawione są elementów metalowych. Dzięki temu można w nich przechodzić przez bramki wykrywające metal znajdujące się np. na lotniskach. Tego rodzaju pasy stanowią świetne akcesorium dla funkcjonariuszy służb mundurowych.

Ustaw kierunek malejący

390 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,90 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 199,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 59,99 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,90 zł
 6. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 169,99 zł 199,00 zł
  Oszczędzasz 29,01 zł
 7. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 55,00 zł 67,00 zł
  Oszczędzasz 12,00 zł
 8. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,90 zł
Ustaw kierunek malejący

390 produktów

  Wojskowy pasek do spodni z mocnych oraz wytrzymałych materiałów to świetny wybór dla żołnierzy, funkcjonariuszy służb mundurowych oraz wszystkich osób dla których ważna jest trwałość i niezawodność posiadanego sprzętu. Osobom poszukującym klasycznego paska do spodni polecamy pas oficerski wykonany ze skóry licowej i wyposażony w klamrę z metalu. Produkt ten cechuje wysoka jakość materiałów i solidne wykonanie. Można go nosić nie tylko do munduru, ale także do każdych innych spodni, pod warunkiem, że wyposażono je w odpowiedniej szerokości szlufki.
  Oferujemy również pasy z tworzyw sztucznych np. nylonu. Materiał ten jest lekki i cechuje go zwiększona odporność na przetarcia i przecięcia. Świetnie nadaje się więc do produkcji pasów wojskowych i taktycznych. W sprzedaży posiadamy zarówno klasyczne pasy czarne, jak i wersje w innych kolorach np. olive czy khaki. Dzięki temu wygląd pasa można łatwo dopasować do kolorystyki spodni czy munduru. W ofercie Militaria.pl znajdują się także zaawansowane pasy oporządzeniowe, które mogą pełnić funkcję platformy do transportu broni i podstawowego sprzętu.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49