Wytrzymały pas taktyczny wykonany z poliestrowej taśmy o gęstym splocie. Pas zewnętrzny wyposażony został w wykonane laserowo nacięcia zgodne ze standardem montażowym MOLLE. Pozwala to na łatwe przenoszenie podstawowego oporządzenia taktycznego przy pasie. Zapięcie pasa to wytrzymała klamra Cobra FC45, która zapewnia łatwą obsługę zatrzasku, niezależnie od ilości zamontowanego na pasie oporządzenia. Wewnętrzna strona zewnętrznego pasa podszyta jest rzepem, który pozwala na łatwy montaż na pasie wewnętrznym.
Dołączony do zestawu pas wewnętrzny wzmocniony został podwójnymi przeszyciami i jest płynnie regulowany przy pomocy rzepa. Szerokość zestawu wynosi 45 mm, co umożliwia korzystanie z pasa razem z większością spodni taktycznych.
Dante techniczne
Materiał: poliester
Szerokość: 45 mm
Klamra: Cobra FC45
Waga: 350 g (dla rozmiaru M)
Kolor: Ranger Green
Producent: Maskpol/PGZ, Polska

Militaria.pl jest dealerem premium marki Maskpol.
Maskpol S.A. to polskie przedsiębiorstwo założone w 1968 roku, będące częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej i jednym z kluczowych producentów sprzętu ochronnego w kraju. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu hełmów i kamizelek kuloodpornych, masek przeciwgazowych, odzieży ochronnej oraz wyposażenia prewencyjnego - od tarcz po pałki. Z rozwiązań Maskpolu korzystają Wojsko Polskie, policja, straż graniczna, a także odbiorcy cywilni, którzy stawiają na bezpieczeństwo i ergonomię. Zakład w Złochowicach posiada certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001 oraz AQAP 2110, a prowadzone prace badawczo-rozwojowe pozwalają firmie stale unowocześniać produkty i wprowadzać nowe konstrukcje. Maskpol należy do czołówki światowych producentów masek przeciwgazowych, a jego rozwiązania testowane są w warunkach odpowiadających realnym scenariuszom pola walki i zagrożeń chemiczno-biologicznych.
Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
---|---|
Szerokość pasa | 45 mm |
Typ materiału | Syntetyczny |
Materiał klamry | Tworzywo sztuczne |
Płeć | Męska |
Kolor główny | Ranger Green |
Zapięcie | Klamra typ Cobra |
Kod producenta | TMRG-02+TMRG-03 |
Producent | Maskpol |
EAN |