Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Magazynki do replik ASG

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale prezentujemy szeroki wybór popularnych magazynków do replik ASG. Znaleźć można tutaj produkty znanych i najlepszych producentów. Strzelając z broni airsoft gun często żałujemy, że ich magazynki nie są wstanie pomieścić większej ilości kulek. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów oferujemy magazynki do różnych modeli karabinków i pistoletów ASG. Teraz wystarczy zaopatrzyć się w dodatkowy magazynek i dłużej cieszyć się strzelaniem. Oferujemy bardzo szeroki wybór modeli magazynków ASG do różnego rodzaju broni. Posiadamy między innymi magazynki do pistoletów i rewolwerów, specjalne akcesoria, a także magazynki na CO2 i Green gas.

Airsoft gun jako rodzaj sportu w ostatnich kilkunastu latach zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Coraz bardziej popularne stały się rozgrywki drużyn stających naprzeciwko siebie mających na celu wyeliminowanie jak największej liczby przeciwników. Między innymi z tego powodu gracze zaczęli zaopatrywać się w dodatkowe, pomocne przedmioty. Jednym z nich jest dodatkowy magazynek. Zaletą posiadania większej ilości magazynków ASG jest bez wątpienia brak konieczności częstego uzupełniania amunicji.

Oferowane przez nas magazynki ASG cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na dobrą jakość i przystępną cenę. Magazynek ASG może mieć wiele wariantów pojemności. Wyróżniamy magazynki ASG typu Hi-Cap, Mid-Cap, Low- Cap, oraz Real-Cap. Każdy z nich charakteryzuje się inną pojemnością kulek. Najbardziej popularnymi modelami były do niedawna magazynki Hi-Cap. Te, najczęściej dołączane do zakupionych karabinków posiadają największą pojemność, bardzo łatwo się je również napełnia. Magazynki Hi-Cap mieszczą średnio ok. 300-500 kulek. Magazynki te często są jednak zastępowane magazynkami typu Mid-Cap i Low-Cap. Przewagą tych drugich jest ich budowa, która powoduje, że kulki w magazynku nie hałasują, podczas przemieszczania się z repliką. Magazynek ASG typu Real-Cap to magazynek o pojemności kulek zgodnie z jego palnym odpowiednikiem. Poza magazynkami proponujemy także inne akcesoria takie jak specjalne szybkoładowarki, uchwyty na magazynki, a także różnego rodzaju części.

Ustaw kierunek malejący

631 produktów

  1. (0)
    Wysyłka: Natychmiast
    119,99 zł 129,99 zł
    Oszczędzasz 10,00 zł
Ustaw kierunek malejący

631 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49