Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

Magazynki gazowe ASG

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

133 produkty

Strona
 1. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 399,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 7. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  155,24 zł

133 produkty

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Witaj w dziale poświęconym magazynkom gazowym ASG! Jeżeli tutaj trafiłeś, to zapewne szukasz dodatkowego magazynka do posiadanej już repliki bądź do modelu, który zamierzasz kupić. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór magazynków do pistoletów. Dla mniej zorientowanych w tej sprawie rozwiejmy wszelkie wątpliwości dotyczące działu, którym się zajmujemy. Poniżej znajdziesz zapasowe magazynki zasilane gazem w różnej postaci, które przeznaczone są do broni airsoftowej. Co to znaczy? Znaczy to, że mamy do czynienia z bronią na plastikowe kulki w kalibrze 6 mm. Używa się jej do rozgrywek aisroftowych, gdzie naprzeciw siebie stają dwie grupy graczy wyposażonej w broń, która strzela do siebie owymi kulkami. Jest to nowy rodzaj sportu, który świetnie sprawdza się przy trenowaniu naszej kondycji, rozszerzaniu świadomości sytuacyjnej oraz wprowadza pracę w grupie na zupełnie nowy poziom. Do dyspozycji mamy kilka trybów, takich jak CQB, Milsimy lub luźne strzelanki, które są organizowane na terenie całego kraju, a społeczność airsoftowców liczy już sobie kilkadziesiąt tysięcy osób!

Wybierając swój zapasowy magazynek, powinieneś przestrzegać kilku rzeczy, które są niezmiernie ważne. Przede wszystkim upewnij się, że magazynki do replik, których poszukujesz, są zgodne z modelem oraz firmą, która wyprodukowała Twój pistolet. Jest to o tyle ważne, że tylko idealnie dopasowane magazynki będą prawidłowo funkcjonować w Twoim pistolecie. Zdarza się, że magazynki innych firm pasują do replik innego producenta, najczęściej są wśród nich Colty 1911 oraz Beretty, ale nigdy nie masz stuprocentowej gwarancji, że magazynek będzie się dobrze zakleszczał lub podawał prawidłowo kulki. Najlepiej będzie, jeśli kupując pistolet firmy Cybergun, kupisz magazynek Cybergun do danej broni i tak samo w przypadku takich producentów jak ASG, Umarex czy Tokyo Marui. Repliki ASG są precyzyjnie wykonanymi sprzętami, gdzie jeden frez lub wcięcie w magazynku może uniemożliwić jego prawidłową pracę. Po drugie zwróć uwagę, jak zasilany jest pistolet. Magazynki gazowe ASG są produkowane w wersji na CO2 lub Green Gas. Nie są one rzecz jasna ze sobą zamienne – w opisie danego modelu magazynka zawsze umieszczamy informację, w jaki sposób jest on zasilany. Jeśli jest on na green gas, to zasilanie odbywa się za pomocą butli z gazem, za pomocą której nabijamy bezpośrednio magazynek. Warto wtedy wybrać gaz zawierający silikon, który zadba o odpowiednią konserwację.

Jeśli wybrałeś pistolet CO2, broń jest zasilana przez kartusze ze sprężonym powietrzem – co około pięćdziesiąt strzałów trzeba je wymieniać, dokręcając śrubą lub motylkiem, aż do przebicia. Tutaj także ważna jest konserwacja, która odbywa się przez nałożenie kropli oleju silikonowego na czubek naboju CO2. Zapobiega to przepuszczaniu gazu przez uszczelkę, która musi być idealnie szczelna do prawidłowego funkcjonowania całej broni. Co jakiś czas zaopatrz się także w nabój CO2 zawierający w sobie silikon w celu przeczyszczenia zaworu doprowadzającego gaz do komory. Dzięki tym zabiegom posiadana przez Ciebie replika ASG będzie strzelać prawidłowo i celnie. Pistolety ASG często są wykorzystywane w rozgrywkach airsoftowych jako tzw. boczniaki, czyli bronie, którymi dobijamy przeciwnika z odległości poniżej dziesięciu metrów. Jest to ważna kwestia bezpieczeństwa, gdyż strzał z takiej odległości oddany za pomocą karabinu często bywa bolesny – jest to więc honorowe i dżentelmeńskie zachowanie, aby wyłączyć naszego oponenta z gry. Pamiętaj, że repliki pistoletów przeznaczone na boczniaki nie powinny mieć mocy przekraczającej 350 FPS-ów. Jeżeli jednak strzelasz do tarczy lub używasz replik do treningu strzeleckiego, to mamy dla Ciebie rozwiązanie - mocniejsze pistolety, które idealnie sprawdzą się do zabawy w pojedynkę. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty magazynków do replik ASG!

 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49