Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
  • Miecze, szable

    W tym dziale prezentujemy miecze samurajskie, europejskie szable oraz repliki mieczy wzorowanych na przebojach filmowych. Wykonane z wysokiej jakości stali oraz tworzyw sztucznych. W ich projektowaniu uczestniczyli znani na świecie projektanci tacy jak Kita Rea. Charakteryzują się one nowoczesnym wzornictwem, dużą różnorodnością oraz bardzo atrakcyjną ceną. Część z nich posiada profesjonalnie zahartowane głownie i są przystosowana do treningu siły cięcia i innych ćwiczeń szermierczych. Ponadto, w naszej ofercie znajdziecie również repliki mieczy ze znanych gier komputerowych ( np. katana z Cyberpunk 2077).

    W naszej ofercie dostępne są zarówno pełnowymiarowe miecze stalowe dedykowane do treningu cięć, jak i repliki mieczy o stępionym ostrzu tzw. miecze dekoracyjne. Repliki legendarnych japońskich mieczy katana (miecz samuraja) wykonane z najlepszych jakościowo materiałów takich jak mi. skóra płaszczki oraz klasyczne europejskie konstrukcje jak miecz dwuręczny, miecz długo, szabla. W kategorii tej dostępne są również miecze wykonane z tworzywa sztucznego typu ABS oraz Zytel. Szable i miecze tego typu polecane są przy kursach samoobrony oraz różnego rodzaju sportach i sztukach walki jak np. Kendo.

    Szable oraz miecze dekoracyjne to również ciekawy i nieszablonowy pomysł na prezent dla pasjonatów historii i militariów. Produkty znanych i cenionych marek takich jak Cold Steel oraz Master Cutlery gwarantują wierne odwzorowanie i wyjątkową wytrzymałość. Ponadto dzięki szeregowi akcesoriów takich jak liczne uchwyty oraz stojaki istnieje możliwość zawieszenie na ścianie lub ustawienia poziomo wybranego miecza lub szabli.