Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
  • Real Action Marker

    Markery RAM miotająca kulami gumowymi, pieprzowymi oraz wodnymi. Pistolety, strzelby i karabiny RAM zasilane są 12 g lub 88 g kapsułami CO2, dzięki czemu zasięg wystrzelonej kulki wynosi ok. 30 m. Najczęściej stosowane kalibry w replikach tego typu to .43 i .68. Energia kinetyczna wystrzelonej kulki wynosi poniżej 17J, dlatego też mi. repliki Real Action Marker dostępne są bez zezwolenia i bez konieczności rejestracji. W tej kategorii znajdziesz nie tylko replikę do treningu strzeleckiego, ale również skuteczne narzędzie do samoobrony.

    Markery RAM (Real Action Marker) to gładkolufowa broń miotająca kulami gumowymi, gumowo-metalowymi, pieprzowymi oraz wodnymi. Repliki zasilane są kapsułami ze sprężonym powietrzem CO2, umożliwiającymi wystrzelenie kulki na dystansie do 30 metrów. Markery RAM używane są do treningów strzeleckich, inscenizacji, rekonstrukcji, jak również jako skuteczne narzędzie do samoobrony. Na zakup oraz legalne posiadanie markerów RAM nie jest wymagane pozwolenie, nie ma również obowiązku rejestracji tego typu repliki.

    Dostępne w naszej ofercie markery Real Action Marker konstrukcją wzorowane są na broni stosowanej przez funkcjonariuszy służb mundurowych na całym świecie. Licencjonowane repliki takie jak wybrane modele pistoletów Walther wyprodukowane zostały przy współpracy producenta broni ostrej. Markery wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantując tym samym trwałość i niezawodność na lata.