Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Odstraszacze i alarmy akustyczne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

22 produkty

 1. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  64,99 zł
 2. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 3. (135)
  Wysyłka: Natychmiast
  16,99 zł 19,40 zł
 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

22 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Alarmy i odstraszacze emitujące dźwięk o wysokiej częstotliwości, których zadaniem jest odstraszenie potencjalnego napastnika oraz zwrócenie uwagi przechodniów na zaistniałą sytuację. Asortyment tego typu skutecznie odstrasza również zwierzęta takie jak psy i koty. W kategorii tej oprócz popularnych od niedawna elektronicznych alarmów dźwiękowych znajdują się również gwizdki, które skutecznie sprawdzają się nie tylko przy różnego rodzaju dyscyplinach sportowych, ale również w ratownictwie medycznym, jak i szeroko pojętym survivalu.

Alarm dźwiękowy jest jednym z najskuteczniejszych środków do obrony osobistej. Urządzenia tego typu emitujące wysokotonowy dźwięk o głośności 100-120 decybeli, powodujący uciążliwy ból uszu oraz ściągający uwagę osób postronnych. Są bardzo proste w obsłudze, otóż włączenie alarmu następuje zazwyczaj przy pomocy przycisku znajdującego się w górnej części urządzenia lub poprzez usunięcie tak zwanej zawleczki bezpieczeństwa. Jednocześnie zachowując kompaktowe wymiary pozwalające na wygodne, codzienne przenoszenie alarmu w torebce lub kieszenie.

Wśród urządzeń tego typu dostępne są również ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt. Są to urządzenia emitujące fale niesłyszalne dla człowieka ultradźwięki o częstotliwości wywołującej lęk u psów, a także kotów i innych czworonogów, słyszalne w promieniu nawet do 15 m. Ultradźwiękowy odstraszacz psów i kotów posiada również tryb tresury/szkolenia emitując dźwięki o podobnej częstotliwości jak tryb odstraszania, jednak o zdecydowanie mniejszym natężeniu.