Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Odstraszacze i alarmy akustyczne

Schowaj Czytaj więcej

Alarmy i odstraszacze emitujące dźwięk o wysokiej częstotliwości, których zadaniem jest odstraszenie potencjalnego napastnika oraz zwrócenie uwagi przechodniów na zaistniałą sytuację. Asortyment tego typu skutecznie odstrasza również zwierzęta takie jak psy i koty. W kategorii tej oprócz popularnych od niedawna elektronicznych alarmów dźwiękowych znajdują się również gwizdki, które skutecznie sprawdzają się nie tylko przy różnego rodzaju dyscyplinach sportowych, ale również w ratownictwie medycznym, jak i szeroko pojętym survivalu.

Alarm dźwiękowy jest jednym z najskuteczniejszych środków do obrony osobistej. Urządzenia tego typu emitujące wysokotonowy dźwięk o głośności 100-120 decybeli, powodujący uciążliwy ból uszu oraz ściągający uwagę osób postronnych. Są bardzo proste w obsłudze, otóż włączenie alarmu następuje zazwyczaj przy pomocy przycisku znajdującego się w górnej części urządzenia lub poprzez usunięcie tak zwanej zawleczki bezpieczeństwa. Jednocześnie zachowując kompaktowe wymiary pozwalające na wygodne, codzienne przenoszenie alarmu w torebce lub kieszenie.

Wśród urządzeń tego typu dostępne są również ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt. Są to urządzenia emitujące fale niesłyszalne dla człowieka ultradźwięki o częstotliwości wywołującej lęk u psów, a także kotów i innych czworonogów, słyszalne w promieniu nawet do 15 m. Ultradźwiękowy odstraszacz psów i kotów posiada również tryb tresury/szkolenia emitując dźwięki o podobnej częstotliwości jak tryb odstraszania, jednak o zdecydowanie mniejszym natężeniu.

Ustaw kierunek malejący

14 produktów

 1. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 49,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 3. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 35,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 5. (123)
  Wysyłka: Natychmiast
  17,90 zł
Ustaw kierunek malejący

14 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49