Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Gazy pieprzowe Walther

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Producent
Cena
Zastosuj
Forma wyrzutu mieszanki
Barwnik znakujący napastnika
Dioda LED
Mocowanie w zestawie
Kraj produkcji
Schowaj Czytaj więcej

Gazy niemieckiej marki Walther. Dział zawiera gazy pieprzowe Walther ProSecur niezastąpione podczas samoobrony. W ofercie dostępne są zasobniki gazu pieprzowego w formie stożka (chmury), w formie strumienia oraz w formie żelu. Jeśli nie jesteś pewien jaką pojemność i jaki rodzaj gazu pieprzowego Walther wybrać, zachęcamy do zapoznania się z treścią naszych poradników. Odnośniki do artykułów na temat zakresu obrony koniecznej i charakterystyki gazów pieprzowych odnajdziesz po wybraniu interesującego cię gazu pieprzowego Walther, na samym dole opisu produktu.

Gazy pieprzowe zyskały popularność ze względu na fakt, iż są skutecznym, a także łatwym w użyciu narzędziem do samoobrony. Gazy pieprzowe Walther są cenione za jakość wykonania oraz niezawodność, co stanowi dodatkową gwarancję skutecznej obrony przed potencjalnymi napastnikami. Gazy Walther często mają osłony przycisku, które wpływają na ograniczenie możliwości niekontrolowanego rozpylenia substancji drażniącej. Jest to tzw. blokada typu Flip-Top.
Gazy pieprzowe Walther to legalny sposób na samoobronę, charakteryzujący się wysoką skutecznością. Użytkownik gazu pieprzowego, który zdecyduje się skorzystać z takiego środka obrony, może liczyć na to, że po kontakcie substancji drażniącej z twarzą agresora, dojdzie do podrażnień skóry oraz błon śluzowych. Oczy zaczną łzawić, a dodatkowo mogą wystąpić także trudności z oddychaniem. Jest to wystarczające do powstrzymania ataku, a także zniechęcenia do jego kontynuacji. Użytkownik gazu pieprzowego Walther zyskuje wtedy szansę na oddalenie się na bezpieczną odległość i wezwanie pomocy.