Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro!

Kajdanki treningowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

5 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  279,00 zł 319,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  399,00 zł 469,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 3. Brak towaru

5 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Kajdanki treningowe to specjalny rodzaj kajdanek używanych do celów szkoleniowych. Dzięki nim można łatwo, skutecznie i szybko skrępować osobę obezwładnioną, co pozwala na przeprowadzenie ćwiczeń taktycznych oraz symulowanie sytuacji zagrażających bezpieczeństwu. Kajdanki ćwiczebne są szeroko stosowane w szkoleniach policji, służby więziennej i innych formacji używających środków przymusu bezpośredniego. 

W ofercie Militaria.pl znajdziesz m.in. kajdanki zawiasowe i sztywne. Kajdanki zawiasowe są rodzajem kajdanek, które łączą obręcze specjalnymi zawiasami, co czyni je bardziej sztywnymi i ograniczającymi możliwość ruchu osoby zatrzymanej. Natomiast kajdanki sztywne są całkowicie obudowane i nie pozwalają na żaden ruch dłońmi. Kajdanki są wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawia, że są odporne na korozję i charakteryzują się dużą wytrzymałością. Kajdanki szkoleniowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo dopasować do rozmiaru nadgarstka. Dzięki temu nie ma potrzeby używania różnych rodzajów kajdanek, ponieważ jedne kajdanki są w stanie obsłużyć nadgarstki o odmiennych obwodach. Mechanizm zapadkowy w wybranych modelach kajdanek treningowych działa prawidłowo i nie blokuje się, co umożliwia łatwe i szybkie otwieranie i zamykanie kajdanek. 

Kajdanki treningowe dostępne w Militaria.pl umożliwiają naukę prawidłowej techniki zakładania i zdejmowania kajdanek oraz zapoznanie się z ich działaniem i ograniczeniami.