Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Profesjonalne łuki dla dzieci

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Celownik
Uchwyt na kołczan

9 produktów

 1. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  249,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

9 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W naszej ofercie posiadamy łuki dla dzieci, które świetnie sprawdzą się w przypadku najmłodszych łuczników rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem. Dostępne są profesjonalne łuki dla dzieci, które mają siłę naciągu dostosowaną do potrzeb małych łuczników, czyli nieprzekraczającą 20 LBS. Sprawia to, że korzystanie z nich nie jest stresujące dla dziecka i minimalizuje ryzyko kontuzji czy urazów. Zakup łuku dla dziecka to dobra inwestycja, ponieważ sport ten może przyczynić się do rozwoju zdolności motorycznych u najmłodszych. Poprzez naukę celowania, naciągania łuku i oddawania strzałów, dzieci rozwijają koordynację ręka-oko i precyzję ruchów.

W Militaria.pl dostępne są łuki dziecięce, które stanowią propozycję dla młodych adeptów łucznictwa. Łuki te wykonane są z wytrzymałych materiałów, a przy tym są lekkie, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Proponujemy zarówno łuki bloczkowe dla dzieci, jak i klasyczne. Klasyczne cechują się prostą konstrukcją, składającą się z dwóch ramion, majdanu, rękojeści, cięciwy i zaczepów. Ze względu na brak dodatkowych elementów są łatwiejsze w nauce i użytkowaniu, ale wymagają precyzyjnego celowania i prawidłowej techniki strzału. Z kolei łuki bloczkowe o konstrukcji złożonej z bloczków i cięciwy zapewniają dużą siłę naciągu i precyzję strzału. Łatwiejsze naciąganie i dłuższe utrzymywanie cięciwy ułatwiają celowanie.

Proponujemy łuki do strzelania dla dzieci prawo- i leworęcznych. Mamy też dostępne zestawy, które zawierają oprócz samego łuku także niezbędne akcesoria, takie jak: strzały, celownik, ochraniacz przedramienia i tarczę łuczniczą.

Wśród łuków dla dzieci dostępnych w sklepie Militaria.pl szczególnie polecamy te od marek Poe Lang i Crosman. Wytrzymałe, a przy tym lekkie konstrukcje gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Polecamy zakup łuku dla dziecka interesującego się tym sportem. Jest to forma aktywności fizycznej, która angażuje wiele mięśni ciała dziecka, a tym samym wspiera jego rozwój fizyczny i sprawność.