Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Proce sportowe i profesjonalne

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

15 produktów

 1. (33)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 2. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  65,00 zł
 3. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 4. (95)
  Wysyłka: w 48 godzin
  59,99 zł

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale znajdziesz proce - wykonane z nowoczesnych materiałów urządzenia miotające pociski na duże odległości. Dzięki bogatej ofercie z pewnością dobierzesz taką, która będzie odpowiadać Twoim wymaganiom oraz Twojej sile, wzrostowi a nawet zadaniom, którym ma służyć! Proce sportowe i proce rekreacyjne takich firm jak Stil Crin, Umarex czy BarnettCrossbows pozwolą ciekawie spędzić czas wolny na świeżym powietrzu. Dzięki procom dostępnym w naszym sklepie zawody strzeleckie w gronie znajomych sprawią nam dużo frajdy.

Proca to jedna z najstarszych broni miotających. Łatwa do wykonania i znana praktycznie we wszystkich rejonach świata. Tradycyjna proca jest wyposażona w rękojeść oraz naciąg. Proce historyczne powstawały ze skóry, różnych tkanin, patyków i sznura. W naszym sklepie dostępne są jej najprostsze warianty oraz bardziej skomplikowane z podpórkami, celownikami oraz magazynkiem na kule. W sprzedaży mamy też model z celownikiem laserowym. Zasięg wystrzelonych z procy sportowej kul może wynieść nawet 200 metrów!

Proca Umarex NXG PSS-210 to profesjonalny model o dalekim zasięgu. Proce firmy Stil Crin polecamy osobom początkującym oraz najmłodszym amatorom strzelania z procy. W naszej ofercie dostępne są również zestawy naprawcze do proc w postaci zapasowej sprężystej gumy oraz dobrej jakości kule do proc stalowe, szklane i plastikowe. Z procy można strzelać do różnego rodzaju tarcz i spinnerów, a także do zaimprowizowanych celów takich jak puszki, butelki lub innych obiektów.

 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49