Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki sprężynowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Producent
Cena
Zastosuj
Sposób blokowania
Sposób odblokowania
Materiał segmentów
Materiał rękojeści pałki
Kabura w komplecie z pałką
Kraj produkcji
Schowaj Czytaj więcej

Pałka teleskopowo-sprężynowa to niezawodne i bardzo skuteczne narzędzie do samoobrony, które może się przydać podczas niebezpiecznych sytuacji zagrażających twojemu życiu i zdrowiu. Pałkę sprężynową po złożeniu możne bez problemu nosić w kieszeni spodni, schować do plecaka czy schowka w samochodzie. Pałkę sprężynową w łatwy I szybki sposób możesz rożlożyć, jak i złożyć, nie wymaga to większego nakładu siły.

Dodatkowym atutem pałki jest możliwość utrzymania bezpiecznego dystansu pomiędzy nami, a potencjalnym napastnikiem. Sprężynowa pałka wykonana jest z metalowego zwoju sprężyny, który zakończony jest utwardzoną nasadką. Pałka pozwala na zadanie ciosu, a jej widok w naszej dłoni może zadziałać wręcz odstraszająca na napastnika. Pałki sprężynowe to dobry wybór, gdy zależy nam na ograniczeniu ryzyka spowodowania poważnego uszczerbku na zdrowiu napastnika lub agresywnego zwierzęcia..

W naszym sklepie wszystkie pałki sprężynowe dostępna są bez zezwolenia czy potrzeby rejestracji. To wszystko sprawia, że pałka sprężynowa jest bardzo skuteczną forma samoobrony, należy jednak pamiętać, że warunkiem jej właściwego wykorzystania jest wcześniejszy trening. Z tego względu w sklepie Militaria.pl można znaleźć także materiały szkoleniowe oraz pałki treningowe.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49