Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki sprężynowe

Schowaj Czytaj więcej

Pałka teleskopowo-sprężynowa to niezawodne i bardzo skuteczne narzędzie do samoobrony, które może się przydać podczas niebezpiecznych sytuacji zagrażających twojemu życiu i zdrowiu. Pałkę sprężynową po złożeniu możne bez problemu nosić w kieszeni spodni, schować do plecaka czy schowka w samochodzie. Pałkę sprężynową w łatwy I szybki sposób możesz rożlożyć, jak i złożyć, nie wymaga to większego nakładu siły.

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

    Dodatkowym atutem pałki jest możliwość utrzymania bezpiecznego dystansu pomiędzy nami, a potencjalnym napastnikiem. Sprężynowa pałka wykonana jest z metalowego zwoju sprężyny, który zakończony jest utwardzoną nasadką. Pałka pozwala na zadanie ciosu, a jej widok w naszej dłoni może zadziałać wręcz odstraszająca na napastnika. Pałki sprężynowe to dobry wybór, gdy zależy nam na ograniczeniu ryzyka spowodowania poważnego uszczerbku na zdrowiu napastnika lub agresywnego zwierzęcia..

    W naszym sklepie wszystkie pałki sprężynowe dostępna są bez zezwolenia czy potrzeby rejestracji. To wszystko sprawia, że pałka sprężynowa jest bardzo skuteczną forma samoobrony, należy jednak pamiętać, że warunkiem jej właściwego wykorzystania jest wcześniejszy trening. Z tego względu w sklepie Militaria.pl można znaleźć także materiały szkoleniowe oraz pałki treningowe.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49