Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Karabiny i strzelby gładkolufowe na kule gumowe

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale naszego sklepu znajdziesz bardzo dobrze odwzorowane z oryginałem karabiny oraz strzelby zasilane CO2. Możliwość strzelania kulami gumowymi, pieprzowymi oraz pudrowymi jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają skuteczne narzędzie zarówno do treningu (mającego na celu przyzwyczajenie się do ostrego odpowiednika) jak i do skutecznej samoobrony. Bardzo dobra jakość materiałów użytych do produkcji jak i duży realizm podczas strzelania zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

    Strzelby i karabinki miotające kulami gumowymi oraz kulami pieprzowymi to uniwersalne i bardzo dobrze odwzorowane z oryginałem urządzenia do treningu strzeleckiego oraz samoobrony. Markery wykonane zostały w większości z metalu i są zasilane kapsułą CO2, można strzelać z nich na dystans nawet powyżej 20 metrów kulami w kalibrze .43 (11 mm) oraz .68 (17,2 mm).

    Wyposażone w liczne szyny montażowe na dodatkowe akcesoria oraz regulowaną kolbę, dzięki której karabinek lub strzelbę można indywidualnie dostosować do każdego użytkownika. Realistyczny wygląd zbliżony do odpowiednika broni palnej sprawia, że ten sprzęt jest często wybierany przez służby mundurowe, agencje ochrony oraz obrony osobistej osób cywilnych, doskonały do treningu na strzelnicy i w razie konieczności samoobrony.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49