Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Piły

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz szeroką ofertę pił - od najmniejszych zamkniętych w paracordowej bransoletce, aż po piły łańcuchowe i większe piły składane, które mogą posłużyć do cięższych prac. Piły turystyczne to niezastąpione narzędzie dla każdego miłośnika bushcraftu. Sprawdzą się doskonale podczas weekendowych wypadów do lasu, pod namiot lub na biwaku. Piły składane znajdują także zastosowanie w dedykowanych plecakach ucieczkowych, tak zwanych BOB, z języka angielskiego Bug Out Bag. „Bugging Out” to sytuacja, w której ewakuujemy się z naszego dotychczasowego miejsca pobytu, zmuszeni nagłą awaryjną sytuacją. Stanowią też niezbędny element ekwipunku survivalowca, pomagając przetrwać ciężką sytuację w trudnych warunkach otoczenia. Piły turystyczne pomogą w przygotowaniu materiału na opał, dzięki czemu procedura rozpalania ogniska stanie się szybką i wyjątkowo prostą czynnością. Pomogą także w szybkim pozyskaniu drewna do podtrzymania płomieni. Dzięki składanym piłom oferowanym przez Militaria.pl zbudujesz także zaimprowizowane schronienie, wykonasz proste łózko polowe, przepiłujesz grubsze gałęzie jako stelaż dla czajnika, który możesz zawiesić nad ogniskiem i wykonasz mnóstwo innych czynności obozowych.

Przy wykorzystaniu tego typu narzędzi ogranicza nas jedynie wyobraźnia i posiadane umiejętności w zakresie bushcraftu, które warto ciągle rozwijać. Dobrym przykładem produktu, który idealnie sprawdzi się w sytuacjach bushcraftowych i survivalowych jest zestaw składający się z noża Bahco 2444-LAP i składanej piły Bahco Laplander. Brzeszczot piłki został wykonany z nierdzewnej, hartowanej stali, podobnie jak głownia noża. Sama piła turystyczna Bahco jest także dostępna bez zestawu jako osobny produkt. Piły składane to także ważny element wyposażenia ogrodnika amatora, który wykonuje drobne prace w swoim ogródku, a także dodatkowe wyposażenie profesjonalnych firm ogrodniczych. Przydatne są one do okresowego podcinania gałęzi drzew i krzewów, sprawdzą się przy modelowaniu kształtu koron rosnących drzewek oraz do wycinania zbędnych roślin. Jeżeli posiadasz swoją działkę rekreacyjną i chcesz o nią zadbać, zakup piły turystycznej może okazać się strzałem w dziesiątkę. By móc wykonywać te czynności warto pomyśleć nad piłką Bahco Orange (396-HP). To profesjonalne narzędzie ogrodnicze, do którego produkcji użyto stali nierdzewnej, posiada uzębienie typu XT (siedem zębów na cal), co pozwala na szybkie cięcie w obie strony, to znaczy od siebie i do siebie.

W tej kategorii produktów znajdziesz także zajmujące mało miejsca i wyjątkowo praktyczne piły łańcuchowe. To szeroka gama narzędzi do cięcia, od małych, kieszonkowych piłek w postaci stalowej linki z rozmieszczonymi małymi ostrzami i oczkami na końcach, po większe piły łańcuchowe z dedykowanymi pokrowcami i uchwytami na całą dłoń, dzięki którym przepiłujesz nawet średnie drzewo. Posiadamy w ofercie piłki uznanych producentów wyposażenia turystycznego, takich jak polski Helikon-Tex i Badger Outdoor, niemiecki MFH oraz brytyjski BCB. Najmniejsze z pił łańcuchowych bez problemu możesz nosić na co dzień jako element EDC (z angielskiego every day carry), czyli rzeczy, które masz zawsze przy sobie. To szczególnie ważne dla preppersów, czyli osób przygotowujących się na niespodziewane trudne warunki, takie jak wojny, klęski żywiołowe, nagłe zmiany warunków pogodowych i ogólnie osób gotowych na koniec bezpiecznego świata, jaki znamy na co dzień. Poręczną piłkę łańcuchową warto mieć na wyposażeniu domku letniskowego, domu jednorodzinnego, plecaka ucieczkowego oraz Twojego auta. Nigdy nie wiadomo, co w danej sytuacji będzie nam potrzebne, a takie narzędzie są niedrogie i zajmują bardzo mało miejsca. W tym dziale oferujemy także zestaw piły i pilnika do multitoola Leatherman Surge. Piłki świetnie nadają się na upominek z okazji Mikołajek, imienin lub urodzin jako męski prezent dla kumpla.

Ustaw kierunek malejący

42 produkty

Strona
 1. (101)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł 129,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (29)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł
 3. (31)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł
 4. (52)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  109,99 zł 129,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 6. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  371,45 zł 391,00 zł
  Oszczędzasz 19,55 zł
 7. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 8. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  279,00 zł
 9. (42)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 10. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł
 11. (23)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,99 zł 29,90 zł
  Oszczędzasz 4,91 zł
Ustaw kierunek malejący

42 produkty

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49