Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Broń hukowa, rewolwery kaliber do 6 mm short i long

Schowaj Czytaj więcej

Klasyczne pistolety i rewolwery hukowe, których zasadniczym przeznaczeniem jest odstraszanie i alarmowanie za pomocą silnego efektu akustycznego. Szczególnie skuteczne pod tym względem są modele na mocne naboje hukowe 6 mm long. Większość prezentowanych pistoletów i rewolwerów oferuje też możliwość miotania rac świetlnych i hukowych. Dostępne bez zezwolenia i wysyłkowo! Wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W naszej ofercie znajdziesz pistolety i rewolwery hukowe takich producentów jak Zoraki, Rohm czy Mateja. Pistolety hukowe 6mm poza efektem akustycznym mogą również skutecznie odstraszyć już samym wyglądem zniechęcając potencjalnego napastniki do działania na naszą niekorzyść. Broń hukowa 6 mm oferowana w naszym sklepie przystosowana jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm short i long. Dzięki odpowiedniej budowie magazynka, bębna w przypadku rewolwerów hukowych i zastosowanych w nich zabezpieczeniach hukówek nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do nich żadna inna amunicja gazowa ani ostra.

Pistolety hukowe poza funkcją odstraszającą mogą się również przydać np. podczas wyprawy w góry, gdy stracisz orientację w terenie. Z pistoletów i rewolwerów hukowych możesz również wystrzelić race świetlne i sygnałowe, (po nałożeniu odpowiedniej nakładki, pistolet działa jak rakietnica) taka funkcja może się przydać, gdy będziesz chciał zaznaczyć swoją pozycję w terenie, jeżeli się zgubisz. Poza amunicją do hukówek polecamy również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni hukowej.

Ustaw kierunek malejący

11 produktów

Ustaw kierunek malejący

11 produktów

     
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49