Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Broń hukowa, rewolwery kaliber do 6 mm short i long

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Rodzaj broni
Amunicja
Głośność
Wystrzeliwanie kul gumowych
Wystrzeliwanie rac

11 produktów

 1. Brak towaru

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Klasyczne pistolety i rewolwery hukowe, których zasadniczym przeznaczeniem jest odstraszanie i alarmowanie za pomocą silnego efektu akustycznego. Szczególnie skuteczne pod tym względem są modele na mocne naboje hukowe 6 mm long. Większość prezentowanych pistoletów i rewolwerów oferuje też możliwość miotania rac świetlnych i hukowych. Dostępne bez zezwolenia i wysyłkowo! Wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W naszej ofercie znajdziesz pistolety i rewolwery hukowe takich producentów jak Zoraki, Rohm czy Mateja. Pistolety hukowe 6mm poza efektem akustycznym mogą również skutecznie odstraszyć już samym wyglądem zniechęcając potencjalnego napastniki do działania na naszą niekorzyść. Broń hukowa 6 mm oferowana w naszym sklepie przystosowana jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm short i long. Dzięki odpowiedniej budowie magazynka, bębna w przypadku rewolwerów hukowych i zastosowanych w nich zabezpieczeniach hukówek nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do nich żadna inna amunicja gazowa ani ostra.

Pistolety hukowe poza funkcją odstraszającą mogą się również przydać np. podczas wyprawy w góry, gdy stracisz orientację w terenie. Z pistoletów i rewolwerów hukowych możesz również wystrzelić race świetlne i sygnałowe, (po nałożeniu odpowiedniej nakładki, pistolet działa jak rakietnica) taka funkcja może się przydać, gdy będziesz chciał zaznaczyć swoją pozycję w terenie, jeżeli się zgubisz. Poza amunicją do hukówek polecamy również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni hukowej.