Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Latarki diagnostyczne i długopisowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Dostępność w sklepie
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności
Klips w zestawie
Akumulator w zestawie
Opaska na głowę
Etui w zestawie

8 produktów

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  369,00 zł 499,00 zł
  Oszczędzasz 130,00 zł
 2. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 379,00 zł
  Oszczędzasz 80,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1199,00 zł 1499,00 zł
  Oszczędzasz 300,00 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  329,00 zł 399,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 5. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  369,00 zł 499,00 zł
  Oszczędzasz 130,00 zł
 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

8 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Długopisy z latarką i laserem to użyteczne i wszechstronne urządzenia, które zmieszczą się w każdej kieszeni. Produkty te sprawdzą się w wielu sytuacjach i miejscach, poczynając od prac biurowych po działania w terenie. W Militaria.pl znajdziesz między innymi latarki długopisowe marki Olight - znanego i cenionego producenta latarek. 

Latarka długopis łączy w sobie funkcję długopisu i latarki, co umożliwia na przykład sporządzenie notatek w warunkach ograniczonej widoczności. Długopis z latarką LED to praktyczne urządzenie, które przyda się na przykład w sytuacji, w której dostępne oświetlenie jest niewystarczające. Oferowane przez nas modele są wyposażone w małą diodę LED, która umożliwia oświetlenie drogi lub poszukiwanie drobnych przedmiotów w ciemności. Latarka w długopisie jest także bardzo przydatna w różnego rodzaju sytuacjach awaryjnych. 

W Militaria.pl oferujemy wiele latarek długopisów. W zależności od modelu długopisy dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone w funkcję zmiany natężenie światła i kilka trybów świecenia. Jeśli poszukujesz wytrzymałego długopisu z latarką, to zwróć uwagę na modele od firmy Olight. Latarki te charakteryzują się solidną konstrukcją i zastosowaniem różnych udogodnień, jak np. klips mocujący. 

Co ważne, marka Olight oferuje także długopisy z laserem. Wbudowany laser świetnie się sprawdzi przy różnego rodzaju prezentacjach (na przykład do wskazywania wykresów), a także dla osób prowadzących wykłady i szkolenia. Długopisy z laserem marki Olight to także świetne narzędzia do pracy w terenie. 

Długopis wyposażony w źródło światła sprawdzi się jako latarka diagnostyczna, niezbędna w wielu zadaniach medyków. Jest to nie tylko narzędzie, które umożliwia zbadania gardła lub uszu, ale przydatny jest także w innych dziedzinach medycyny. Lekarska latarka diagnostyczna wykorzystywana jest do diagnostyki między innymi w warunkach słabego oświetlenia.  

Jeśli poszukujesz źródła dodatkowego światła, precyzyjnego wskaźnika, medycznej latarki diagnostycznej lub wytrzymałego długopisu, zajrzyj do naszej oferty. Nasze długopisy latarki zostały wykonane z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem dobrych jakościowo materiałów, co gwarantuje długotrwałe ich użytkowanie.