Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Latarki - długopisy

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności

7 produktów

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Długopisy z latarką i laserem to użyteczne i wszechstronne urządzenia, które zmieszczą się w każdej kieszeni. Produkty te sprawdzą się w wielu sytuacjach i miejscach, poczynając od prac biurowych po działania w terenie. W Militaria.pl znajdziesz między innymi produkty marki Olight - znanego i cenionego producenta latarek. 

Długopis z latarką LED to praktyczne urządzenie, które przyda się na przykład w sytuacji, w której dostępne oświetlenie jest niewystarczające. Oferowane przez nas modele są wyposażone w małą diodę LED, która umożliwia oświetlenie drogi lub poszukiwanie drobnych przedmiotów w ciemności. Latarka w długopisie jest także bardzo przydatna w różnego rodzaju sytuacjach awaryjnych. 

W Militaria.pl oferujemy wiele latarek - długopisów. W zależności od modelu długopisy dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone w funkcję zmiany natężenie światła i kilka trybów świecenia. Jeśli poszukujesz wytrzymałego długopisu z latarką, to zwróć uwagę na modele od firmy Olight. Latarki te charakteryzują się solidną konstrukcją i zastosowaniem różnych udogodnień, jak np. klips mocujący. 
 
Co ważne, marka Olight oferuje także długopisy z laserem. Wbudowany laser świetnie się sprawdzi przy różnego rodzaju prezentacjach (na przykład do wskazywania wykresów), a także dla osób prowadzących wykłady i szkolenia. Długopisy z laserem marki Olight to także świetne narzędzia do pracy w terenie. 

Jeśli poszukujesz źródła dodatkowego światła, precyzyjnego wskaźnika lub wytrzymałego długopisu, zajrzyj do naszej oferty. Nasze długopisy zostały wykonane z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem dobrych jakościowo materiałów, co gwarantuje długotrwałe ich użytkowanie. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49