Latarka długopis Wuben Gecko E61 Black - 130 lumenów
Latarka długopis Wuben Gecko E61 Black - 130 lumenów
Długopis z latarką o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Został wyposażony w wysokowydajną diodę LED, emitującą światło o mocy do 130 lumenów. W trybie minimalnym latarka może świecić nawet przez 15 godzin.
Wytrzymała aluminiowa obudowa i klasa szczelności IP66
Obudowa została wykonana z aluminium lotniczego charakteryzującego się wysoką odpornością na zużycie. Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 1 metra, a wysoka klasa szczelności IP66 gwarantuje całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu i ochronę przed strumieniem wody płynącym ze wszystkich kierunków z natężeniem do 100 litrów na minutę.
Magnetyczna konstrukcja pozwala na solidne przytwierdzenie latarki do metalowych, płaskich powierzchni.
Kąt nachylenia latarki można zmieniać dzięki regulowanej głowicy. Maksymalny kąt świecenia to 270 stopni.

4 tryby pracy
Latarka oferuje 4 tryby pracy, umożliwiające dostosowanie intensywności światła do różnych potrzeb użytkownika.
Tryby pracy / moc / czas świecenia:
- High / 130 - 40 lumenów / 1 + 45 min
- Medium / 30 lumenów / 2 h 30 min
- Low / 3 lumeny / 15 h
- Red-blue beacon / 10 lumenów
Na korpusie umieszczono prosty w obsłudze przycisk, który pozwala na zmianę trybu pracy i służy do włączenia/wyłączenia urządzenia.
sprężysty klips, wymienne końcówki
W zestawie znajdują się cztery wymienne końcówki do długopisu, w tym rysiki do ekranów dotykowych, rysik atramentowy i bezatramentowy, imitujący ołówek, a także mogący posłużyć jako zbijak do szyb.
Na obudowie umieszczono sprężysty klips, który umożliwia przymocowanie długopisu o krawędź kieszeni lub inne, wybrane elementy oporządzenia.
Wbudowany akumulator, kabel micro-USB
Latarka zasilana jest wbudowanym akumulatorem Li-Po o pojemności 120 mAh, który można ładować przez port micro-USB. Czas ładowania akumulatora to tylko 2 godziny. O poziomie naładowania informuje kolor podświetlenia przycisku na korpusie.
Elementy zestawu
- latarka długopis Wuben Gecko E61 Black - 130 lumenów
- 4 wymienne końcówki do długopisu
- kabel micro-USB
Najważniejsze cechy
- konstrukcja z aluminium
- dioda LED
- klasa szczelności IP66
- 4 tryby pracy
- klips
- wbudowany akumulator
- 4 wymienne końcówki
- kąt świecenia 270 stopni
Maksymalny strumień światła | 130 lumenów |
---|---|
Wiązka światła | szeroka |
Tryby świecenia | Tak |
Czas pracy w trybie maksymalnym | 60 + 45 min |
Czas pracy w trybie wysokim | 2,5 godz. |
Czas pracy w najsłabszym trybie | 15 godz. |
Typ zasilania | Wbudowany akumulator |
Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Li-Po |
Akumulator w zestawie | Tak |
Materiał obudowy | aluminium |
Klasa wodoszczelności | IP 66 |
Klips w zestawie | Tak |
Opaska na głowę | Nie |
Etui w zestawie | Nie |
Długość | 143 mm |
Waga | 54 g |
EAN | 6971196510885 |
Kod producenta | WUBEN E61 BLACK |
Producent | Wuben |
EAN |