Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe Policyjne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Forma wyrzutu mieszanki
Barwnik znakujący napastnika
Dioda LED
Mocowanie w zestawie
Kraj produkcji
Schowaj Czytaj więcej

Gazy pieprzowe o składzie identycznym jak te, których używa polska Policja.

Podręczne zasobniki gazu pieprzowego (policyjnego) o bardzo silnym stężeniu środka drażniącego. Dostępne w różnych pojemnościach, małych 15 ml czy 50 ml gazów do kieszeni lub damskiej torebki jak i dużych ponad półlitrowych zasobnikach. W składzie większości policyjnych gazów paraliżujących w tej kategorii znajduje się 10% środka drażniącego OC, w tym 13% MC. Finalnie przekłada się to na 1,3% MC w wyrzucanej mieszance, co gwarantuje szybkie i skuteczne oddziaływanie na napastnika pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

Gaz pieprzowy to jedna z najskuteczniejszych i bezpiecznych form samoobrony, którą można bez problemu schować i przenosić w kieszeni kurtki, plecaku czy damskiej torebce. W pełni legalny produkt do obrony koniecznej zapewniający bardzo szybki efekt działania na napastniku. Wysokie stężenie środka drażniącego w kilka sekund zniechęci agresora znajdującego się pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych do dalszego działania.

Gaz policyjny z naszej oferty występuje w zasobnikach o pojemności 15ml, 50ml, 75ml, 90ml a nawet 550ml. Gaz pieprzowy wyposażony jest w dysze wyrzucającą substancję drażniącą w formie strumienia na dystans nawet do 4 metrów. Bardzo skuteczny środek do samoobrony, który warto mieć przy sobie, używany również przez pracowników ochrony oraz jednostki mundurowe. Gaz pieprzowy od 51 ml do 90 ml jest w stanie obezwładnić dorosłego człowieka, również znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.