Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Gazy pieprzowe Policyjne

Schowaj Czytaj więcej

Gazy pieprzowe o składzie identycznym jak te, których używa polska Policja.

Podręczne zasobniki gazu pieprzowego (policyjnego) o bardzo silnym stężeniu środka drażniącego. Dostępne w różnych pojemnościach, małych 15 ml czy 50 ml gazów do kieszeni lub damskiej torebki jak i dużych ponad półlitrowych zasobnikach. W składzie większości policyjnych gazów paraliżujących w tej kategorii znajduje się 10% środka drażniącego OC, w tym 13% MC. Finalnie przekłada się to na 1,3% MC w wyrzucanej mieszance, co gwarantuje szybkie i skuteczne oddziaływanie na napastnika pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

Gaz pieprzowy to jedna z najskuteczniejszych i bezpiecznych form samoobrony, którą można bez problemu schować i przenosić w kieszeni kurtki, plecaku czy damskiej torebce. W pełni legalny produkt do obrony koniecznej zapewniający bardzo szybki efekt działania na napastniku. Wysokie stężenie środka drażniącego w kilka sekund zniechęci agresora znajdującego się pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych do dalszego działania.

Gaz policyjny z naszej oferty występuje w zasobnikach o pojemności 15ml, 50ml, 75ml, 90ml a nawet 550ml. Gaz pieprzowy wyposażony jest w dysze wyrzucającą substancję drażniącą w formie strumienia na dystans nawet do 4 metrów. Bardzo skuteczny środek do samoobrony, który warto mieć przy sobie, używany również przez pracowników ochrony oraz jednostki mundurowe. Gaz pieprzowy od 51 ml do 90 ml jest w stanie obezwładnić dorosłego człowieka, również znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49