Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro

Wykrywacze metali i detektory Nokta

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Rozróżnianie obiektów
Tryb PinPoint
Wodoodporność sondy

34 produkty

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  656,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  568,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1316,00 zł 2196,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1624,00 zł 2416,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2856,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1448,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1668,00 zł
 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

34 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Wykrywacz metali Nokta to urządzenie dla detektorystów, które ma bardzo dobre parametry techniczne. Firma Nokta oferuje wykrywacze w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu są one dostępne dla szerokiego grona użytkowników. Oferta Nokta obejmuje szeroki wybór detektorów metali dostosowanych do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych poszukiwaczy.

Wykrywacze metali Nokta dostępne w Militaria.pl wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Do produkcji ich żerdzi wykorzystano włókna węglowe oraz wytrzymałe aluminium, co czyni urządzenie odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre modele, takie jak wykrywacze ręczne, są dodatkowo zamknięte w wytrzymałej obudowie typu hardshell. Taka konstrukcja zapewnia pełną ochronę urządzenia przed działaniem wody, pyłu, uderzeniami i uszkodzeniami. Sprawia to, że detektory Nokta są idealne do użytku w trudnych warunkach terenowych.

Większość detektorów Nokta jest fabrycznie wyposażona w wodoodporną cewkę 11" typu DD. Wykrywacze Nokta z cewką DD świetnie sprawdzają się podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, a także pod wodą przy zanurzeniu do 3 metrów. To umożliwia poszukiwania skarbów nie tylko na lądzie, ale także w wodzie, na przykład w jeziorach czy rzekach.

Urządzenia wyposażone są w szereg trybów pracy, które umożliwiają ich dostosowanie do różnych warunków poszukiwań. Tryby te obejmują m.in.: Field, Park 1, Park 2, Beach czy All Metal. Z myślą o wygodzie użytkownika wykrywacze Nokta zostały wyposażone w wyświetlacze LCD z podświetleniem, co umożliwia łatwy odczyt informacji w każdych warunkach oświetleniowych. Użytkownik nawet po zmroku, gdy widoczność jest ograniczona, może z łatwością sprawdzić parametry pracy urządzenia i odczytać identyfikację wykrytego metalu. Dodatkowo wykrywacze Nokta mają wbudowane latarki LED, które oświetlają obszar poszukiwań, co ułatwia odnajdywanie obiektów w ciemności.

Wykrywacze wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających poszukiwanie skarbów. Dzięki wbudowanemu przesunięciu częstotliwości eliminowane są zakłócenia elektromagnetyczne, a zaawansowany tryb plażowy ułatwia wykrywanie obiektów w suchym i mokrym piasku, a nawet pod wodą. Funkcja selektywnej dyskryminacji odrzuca niepożądane metale, a regulacja czułości dopasowuje urządzenie do rodzaju podłoża i poszukiwanego obiektu. O znalezieniu przedmiotu informuje dźwięk i wibracja, a wyświetlacz pokazuje przybliżoną głębokość. Dokładne zlokalizowanie miejsca znaleziska umożliwia funkcja Pinpoint.

Zapoznaj się z ofertą wykrywaczy marki Nokta w Militaria.pl. Wybierz odpowiedni dla siebie detektor Nokta i rozpocznij poszukiwanie skarbów. Niezależnie od tego, czy szukasz historycznych artefaktów, monet, biżuterii czy innych kosztowności-wykrywacz Nokta Ci to umożliwi.