ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Ładowarki do akumulatorów ASG: mikroprocesorowe, NimH, LiPo

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

26 produktów

 1. (203)
  Wysyłka: Natychmiast
  85,00 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 14,99 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  33,99 zł

26 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wybór odpowiedniej ładowarki jest jednym z najważniejszych kroków w dbaniu o odpowiednie funkcjonowanie i długowieczność replik ASG. Dobrze dobrana ładowarka zapewnia długie działanie ogniw akumulatora i sprawia, że pozostają one wydajne przez długi czas. Podczas wyboru ładowarki, ważne jest, aby dobrać odpowiedni model do rodzaju posiadanego akumulatora, ponieważ w przypadku niekompatybilnego zestawu, akumulator może zostać uszkodzony lub zniszczony. Dlatego warto zainwestować w sprawdzone i dedykowane ładowarki, które zapewnią nie tylko odpowiednią wydajność, ale także bezpieczeństwo działania replik ASG. 

W naszej ofercie znajdziesz ładowarki mikroprocesorowe, sieciowe oraz modele uniwersalne, które są dostosowane do ładowania kilku typów akumulatorów. Posiadane przez nas ładowarki asg przeznaczone są do ładowania akumulatorów: Li-Po, Li-On, LiFE oraz NiMh i NiCd. Akumulatory Li- (szczególnie Li-On) to obecnie najbardziej rozpowszechnione typy baterii do replik AirSoftGun. Są to baterie litowo-polimerowe (Li-Po), litowo-jonowe (Li-On) lub litowo-żelazowo-fosforanowe (LiFe). Wykazują one znacznie lepszą wydajność niż akumulatory typu NiMh czy NiCd. Do ładowania akumulatorów z rodziny Li- najlepszym wyborem będzie ładowarka mikroprocesorowa, która zapewnia bezpieczne i wydajne ładowanie tych akumulatorów. Dzięki balanserowi w ładowarce mikroprocesorowej każde ogniwo akumulatora Li- jest ładowane w tym samym czasie. 

Akumulatory z rodziny Ni- to akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMh) lub niklowo-kadmowe (NiCd). To najstarsze i najtańsze typy baterii. Akumulatory tego typu często są dołączane do zestawów replik ASG. Z uwagi na prostą budowę i łatwość eksploatacji nie wymagają stosowania specjalnych ładowarek - wystarczy zwykła ładowarka sieciowa (na przykład ładowarka NiMh ASG). 

Ładowarki mikroprocesorowe to zaawansowane modele, które wykorzystują układ scalony kontrolujący proces ładowania. Ich zaletą jest możliwość konfigurowania wielu ustawień, jak na przykład: napięcia czy natężenia. Co istotne, tym modelu ładowarki jest możliwość zapisania pożądanych ustawień. Ładowarka sieciowa jest prostym typem ładowarki, który podczas procesu ładowania zmniejsza stopniowo napięcie. Ładowarka do baterii Li-Po ASG powinna być modelem mikroprocesorowym wyposażonym w układ sterujący. Natomiast jeśli szukasz ładowarki do baterii NimH ASG, zalecamy wybór wersji sieciowej, z uwagi na konieczność zastosowania skomplikowanego wzoru w ładowarce sieciowej. W naszej ofercie znajdziesz także modele mikroprocesorowe modele uniwersalne, które przeznaczone są zarówno do baterii Li-, jak i baterii Ni-. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz ładowarkę do akumulatora repliki od znanych i cenionych producentów, jak na przykład: Action Sport Games, Arma Tech. Electro River, Redox czy Specna Arms.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49