Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Rękawice taktyczne: wojskowe, strzeleckie

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości rękawice strzeleckie oraz rękawice taktyczne. Oferujemy wyposażenie sprawdzonych producentów uznanych w środowiskach militarnych oraz strzeleckich na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje amerykański producent rękawic taktycznych, marka Mechanix Wear. Firma swoją historię rozpoczyna w roku 1991, kiedy to narodził się legendarny model The Original. Na początku działalności marka skupiała się na wytwarzaniu wysokiej jakości rękawic przeznaczonych dla sportów motorowych. Do tej pory Mechanix współpracuje między innymi z Daytona 500, corocznym wyścigiem samochodowym, prowadzonym przez NASCAR, czyli Narodową Organizacją Wyścigów Samochodów Seryjnych.

Oprócz motoryzacji, rękawice Mechanix Wear są używane przez niezliczone jednostki wojskowe, służby specjalne oraz strzelców na wszystkich kontynentach. Oprócz rękawic strzeleckich, oferują także linię dla pracowników fizycznych, takich jak drwale, rolnicy, spawacze, straż pożarna oraz służby celne. Warto zwrócić uwagę na modele antyprzecięciowe, chroniące dłoń przed atakiem nożem albo przy pracy z ostrzami, na przykład model Recon. Wiele z wzorów tej marki posiada dodatkową ochronę wierzchu dłoni, dzięki czemu są niezwykle cenione w środowisku paintballowców i graczy ASG. Sprawdzą się także doskonale jako rękawice taktyczne podczas zwiedzania opuszczonych miejsc, zwanego po angielsku urban exploring. Modele oferujące taką osłonę to słynna linia M-PACT, a dokładniej modele M-PACT 2012, M-PACT2, M-PACT3 oraz M-PACT Leather i Breacher. Podobną ochronę wierzchu Twoich dłoni zapewni model rękawic taktycznych od firmy Cold Steel, oferowanych w dwóch kolorach: czarnym oraz coyote.

Cold Steel to jeden z najbardziej znanych i cenionych amerykańskich producentów noży oraz akcesoriów taktycznych i do samoobrony. Na osobną uwagę zasługują także rękawice strzeleckie First Tactical Hard Knuckle, które także chronią kostki i stawy dłoni, a dodatkowo są wyjątkowo komfortowe. Nadają się wyśmienicie jako ochrona dłoni na strzelnicę, zarówno do ćwiczenia strzelania statycznego, jak i do dynamicznych treningów IPSC, czyli strzelectwa praktycznego. Są niezwykle wytrzymałe, pozwalając przy okazji na doskonałe czucie spustu i oddawanie precyzyjnych strzałów. W ofercie Militaria.pl znajdziesz także wiele lżejszych modeli, bez dodatkowej ochrony, które sprawdzą się w nieco mniej ekstremalnych warunkach. Jeżeli nie zależy Ci na dodatkowej ochronie, a jedynie potrzebujesz osłonić swoją skórę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi lub środowiskowymi, polecamy wspomniany wcześniej model Mechanix Original, pozbawiony rzepów i niezwykle szybki w zakładaniu model FastFit lub któryś z modeli specjalnego przeznaczenia, jak Element, Cold Weather Wind Resistant lub Vent.

Ustaw kierunek malejący

285 produktów

 1. (34)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 139,99 zł
 2. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 179,00 zł 189,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 3. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 68,00 zł
 4. (35)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 69,99 zł
 5. (36)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,99 zł 58,50 zł
  Oszczędzasz 8,51 zł
 6. (54)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 69,99 zł
Ustaw kierunek malejący

285 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49