Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Szorty Columbia Sportswear

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Płeć
Cena
Zastosuj
Styl
Typ materiału
Faktura materiału
Elastyczność materiału
Wodoodporność
Zapięcie rozporka

4 produkty

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Krótkie spodenki Columbia można najszybciej opisać za pomocą dwóch słów: "wygoda" i "bezpieczeństwo". Dzięki stosowaniu rozciągliwego materiału, elastycznych pasów oraz krojów zaprojektowanych z myślą o aktywnym spędzaniu czasu, szorty Columbia Sportswear są idealne do pieszych wędrówek (również tych bardziej wymagających).

Użytkownicy tych krótkich spodenek cenią sobie także większą liczbę kieszeni, bo te zawsze się przydają. Z kolei bezpieczeństwo podczas aktywności na słońcu jest zapewniane przez technologię Omni-Shade™, która skutecznie blokuje ultrafioletowe promieniowanie typu UVA i UVB.

Krótkie spodenki Columbia Sportswear będą dobre dla osób zainteresowanych aktywnością fizyczną, turystyką, wyprawami w góry i całym szeregiem innych zajęć, podczas których na znaczeniu zyskuje dobra cyrkulacja powietrza, lekkie i wytrzymałe materiały oraz opatentowane technologie stworzone z myślą o komforcie użytkownika szortów. Wyspecjalizowanie się Columbia Sportswear w odzieży outdoorowej przebiegło na przestrzeni wielu lat, dlatego dzisiaj są to dopracowane i przemyślane produkty.

Początki Columbia Sportswear siegają lat 30 ubiegłego wieku. Współcześni miłośnicy turystyki mogą cieszyć się m.in. wysokiej jakości szortami do outdooru, lecz wszystko zaczęło się dość skromnie, bo od zakupu firmy produkującej kapelusze. Ciekawostką jest fakt, iż w kampanii reklamowej Columbia Sportswear, która miała duży wpływ na zwiększenie popularności firmy, występowali przede wszystkim właściciele (Gertrude Boyle oraz Timothy Boyle).