Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki teleskopowe ASP

Schowaj Czytaj więcej

Obecna na rynku od roku 1976, amerykańska firma ASP (Armament Systems and Procedures, Inc.) to prekursor a obecnie też lider produkcji najwyższej jakości pałek teleskopowych typu baton. Pałki ASP od lat są używane i wysoko cenione przez amerykańską policję, FBI oraz wiele innych amerykańskich agencji rządowych, a także przez profesjonalistów w ponad 80 innych krajach. Firma Kevina Parsonsa miała tak duży wpływ na popularyzację pałek teleskopowych, że w wielu miejscach na świecie nazwa marki ASP uchodzi za synonim tych narzędzi do samoobrony.

Ustaw kierunek malejący

16 produktów

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  619,00 zł
 2. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  539,00 zł
 3. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  579,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  429,00 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  769,00 zł 869,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
Ustaw kierunek malejący

16 produktów

  Środek przymusu bezpośredniego jakim są pałki teleskopowe, można podzielić na dwie podstawowe grupy, mianowicie pałki sprężynowe oraz pałki sztywne. Każda ma inne zalety, dlatego wybór powinien sprowadzać się do uwzględnienia indywidualnych potrzeb użytkownika. W przypadku sprężynowych pałek, nie ma obaw o spowodowanie przesadnie dużych obrażeń, dzięki zwiększonej elastyczności. Z kolei sztywne pałki mogą doprowadzać do większych obrażeń i tym samym powstrzymać bardziej agresywnego napastnika.

  Akcesoria do samoobrony firmy ASP są bardzo łatwe i komfortowe w rozkładaniu oraz składaniu w każdych warunkach. Ponadto pałki ASP mają bardzo wysoką wytrzymałość, co nabiera szczególnego znaczenia gdy dochodzi do sytuacji, podczas których od narzędzia do samoobrony może zależeć życie. Warto podkreślić, iż pałki teleskopowe są łatwe w przenoszeniu, a także ukryciu – mogą być niewidoczne podczas codziennego noszenia przy sobie. Stanowi to ich bardzo istotną zaletę.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49