Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Akcesoria do magazynków ASG

Schowaj Czytaj więcej

Akcesoria do magazynków ASG – urządzenie do nakręcania, łącznik do magazynków, chwyt przedni, magazynek speedloader – każdy z nich ułatwi i urozmaici rozgrywkę ASG. Podobnie jak w środowisku strzelców korzystających z broni palnej, w świecie Air Soft Gun również mamy możliwość personalizacji i modyfikacji swoich pistoletów, rewolwerów oraz karabinów. Jeżeli jesteś miłośnikiem tuningu i chcesz poprawić wygląd bądź osiągi swojej repliki, przedmioty z tej kategorii są stworzone specjalnie dla Ciebie. Łączniki do magazynków bądź specjalne nakładki pozwolą na szybsze przeładowanie lub szybsze dobycie magazynka na polu walki. Dzięki nim uzyskasz przewagę w walce i zdobędziesz więcej punktów. Bez względu na to, czy strzelasz się między sobą w gronie znajomych, uczestniczysz w zorganizowanych, dużych grach, czy bawisz się w strzelanie do celu w ogródku, warto podkręcić tempo zmiany magazynka. Trening na sucho przełoży się także na wyniki podczas prawdziwych zawodów, jeżeli używasz swojej repliki do treningu obsługi broni. Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, to zdecyduj się na zakup łączników do magazynków, które zwiększą Twoje możliwości podczas rozgrywki.

Jeżeli chcesz manewrować swoją długą repliką w ciasnych i wymagających lokacjach na spotkaniach typu CQB (Close Quarters Battle, czyli walka w przestrzeniach zamkniętych), powinieneś rozejrzeć się za odpowiednim chwytem przednim, zwanym popularnie front gripem. Tego typu dodatek umożliwi precyzyjne celowanie przy złożonej kolbie, jeżeli Twój karabin jest w taką wyposażony, nawet w trudnych i niedostępnych pomieszczeniach, zwiększając zdecydowanie Twoją skuteczność. Chwyt zamontowany na frontowej szynie RIS, zwanej także picatinny bądź weaver, doda Twojej replice indywidualnego charakteru i pozwoli Ci się wyróżnić na polu zainscenizowanej walki. Warto także zainteresować się chwytem przednim w tak zwanej zielonej taktyce, czyli rozgrywkach leśnych. Lepsza kontrola nad bronią podczas przedzierania się przez zarośla i wśród gałęzi to jak najbardziej pożądana cecha. Jeżeli chcesz szybciej i efektywniej ładować swoje magazynki, polecamy speedloader. Jest to szczególnie pomocne urządzenie, zwłaszcza jeżeli masz dużo magazynków. Działa on na zasadzie zbliżonej do strzykawki, tylko, zamiast nalewać do niej płynu, wsypujesz tam swoje kulki. Używając tłoka wykonanego z tworzywa, przemieszczasz amunicję z urządzenia do swojego magazynka. Speedloader to bardzo wygodna i efektywna metoda ładowania.

Jest to niedrogi przedmiot, który pozwala w sposób niezwykle łatwy załadować Twoje magazynki do pełna. Rzecz niezbędna przy zakupie każdej repliki. Dostępne są także w kształcie magazynka do karabinka M4 oraz do popularnego Kałasznikowa. Wygodnym dodatkiem do Twojej repliki ASG są też wymienne stopki do magazynków, ułatwiające ich wymianę. Znajdziesz tu także różnego rodzaju adaptery oraz zestawy zaworów i zwalniacze. Oprócz tego dostępne są wysokiej jakości kartridże do Mausera oraz magazynki-łuski do strzelb Air Soft Gun. Akcesoria do magazynków to obowiązkowa kategoria dla każdego fana airsoftu. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do poprawienia swoich osiągów oraz przyspieszenia procesu przeładowania. Musisz jedynie pamiętać, że to trening czyni mistrza i wyposażając się w dodatkowe gadżety, nie od razu staniesz się zaawansowanym strzelcem. Dlatego koniecznie wypróbuj w boju oferowane przez nas akcesoria. Kupując jedno z nich, koniecznie sprawdź, czy nie potrzebujesz dokupić kulek do swoich replik. Dostępne są one na naszej stronie internetowej w pozostałych kategoriach. Warto także zakupić smary do czyszczenia, konserwacji oraz smar silikonowy do swojego pistoletu, karabinku lub strzelby.

Ustaw kierunek malejący

48 produktów

Strona
 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  249,85 zł 263,00 zł
  Oszczędzasz 13,15 zł
 2. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  105,45 zł 111,00 zł
  Oszczędzasz 5,55 zł
Ustaw kierunek malejący

48 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49