Uchwyt GS do pałki/tonfy
Praktyczny uchwyt umożliwia wygodne przypięcie pałki lub tonfy do pasa, co pozwala na szybki dostęp do sprzętu i jednoczesne uwolnienie rąk. Dzięki swojej prostej konstrukcji sprawdza się zarówno w codziennym patrolu, jak i w działaniach interwencyjnych.

Trwałe materiały i solidna konstrukcja
Uchwyt wykonano z trwałej skóry naturalnej, która zapewnia odporność na zużycie oraz solidne podtrzymanie pałki. Kluczowym elementem konstrukcji jest pierścień z polipropylenu (PP), charakteryzujący się dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na odkształcenia.
Zgodność z wyposażeniem
Model pasuje do większości standardowych pasów taktycznych i służbowych o szerokości do 5 cm (2 cali). Wewnętrzna średnica pierścienia wynosząca 46 mm (1,8 cala) umożliwia wygodne przenoszenie najpopularniejszych modeli pałek i tonf.

Najważniejsze cechy
- średnica pierścienia 46 mm
- kompatybilność z pasami o szerokości do 5 cm (2 cale)
- wykonanie ze skóry naturalnej
- pierścień z polipropylenu (PP)
- szybki dostęp do pałki
Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: skóra, pierścień z polipropylenu
Szerokość pasa: 5 cm (2")
Średnica wewnętrzna pierścienia: 46 mm (1,8")
Producent: GS, Tajwan
EAN | 2007696491400 |
---|---|
Kod producenta | TFH-01 |
Producent | GS |
EAN |