Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 50 zł!

Śrut diabolo (grzybkowy) kal. 4,5 mm do wiatrówek

Schowaj Czytaj więcej

Prezentujemy szeroki wybór śrutów 4,5 mm (.177) do wiatrówek z lufą gwintowaną. Z naszej ofert możecie Państwo wybrać pociski do strzelania zarówno tarczowego na 10 metrów, jak i dalekiego do figurek FT, a także do rekreacyjnego niszczenia improwizowanych celów. Wśród śrutów diabolo 4,5 mm wyróżnia się pociski z czołem płaskim, wypukłym, wklęsłym lub spiczastym — każdy z nich ma swoje określone cechy, a w połączeniu ze zróżnicowaną wagą wachlarz ich zastosowań jest bardzo szeroki.

Ustaw kierunek malejący

79 produktów

Strona
 1. (48)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 2. (49)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 3. (101)
  Wysyłka: Natychmiast
  23,99 zł
 4. (35)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
Ustaw kierunek malejący

79 produktów

Strona

  Śrut diabolo 4.5 mm to podstawowa amunicja przeznaczona do strzelania z wiatrówki, która wyposażona jest w gwintowaną lufę. Śrut do wiatrówki 4.5 mm najczęściej wykonany jest z ołowiu, jednakże dostępne są również śruty wykonane w technologii bezołowiowej, a nawet hybrydowe — wykonane z tworzywa i metalu. Śruty diabolo odróżnia się poprzez ich kształt, który definiuje ich balistykę po wystrzale. Podstawowym i najpopularniejszym śrutem jest model Match o płaskiej główce, jest on przeznaczony przede wszystkim do strzelania tarczowego. Oprócz wcześniej wymienionego śrutu występują modele z przeznaczone do niszczenia celów i przebijnia — są to Pointed i Hollow Point. Śrut typu Domed z zaokrąglonym końcem przeznaczony jest do strzelania na duże odległości, jest on znacznie cięższy w stosunku do innych typów śrucin.

  Śrut do wiatrówki 4.5 mm może również występować w konstrukcjach mieszanych lub nietypowych. Popularne są konstrukcje "sabotujące", gdzie metalowa część śruciny otoczona jest plastikową powłoką, która odpada po uderzeniu w cel. Popularne również są śruciny rozrywające z ostrymi krawędziami wgłębienia. Śruty tego samego typu dzielone są dodatkowo na wagę, którą określa się w granach. Dobranie odpowiedniej wagi śrutu do swojej wiatrówki jest niezwykle ważne — za lekki śrut będzie podatny na warunki atmosferyczne, a za ciężki nie osiągnie maksimum potencjału wiatrówki.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49