ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Śrut diabolo (grzybkowy) kal. 4,5 mm do wiatrówek

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

88 produktów

Strona
 1. (73)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 2. (141)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 3. (54)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 4. (106)
  Wysyłka: Natychmiast
  23,99 zł
 5. (57)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 6. (65)
  Wysyłka: Natychmiast
  55,00 zł
 7. (143)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  60,00 zł 85,00 zł
  Oszczędzasz 25,00 zł

88 produktów

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Prezentujemy szeroki wybór śrutów 4,5 mm (.177) do wiatrówek z lufą gwintowaną. Z naszej ofert możecie Państwo wybrać pociski do strzelania zarówno tarczowego na 10 metrów, jak i dalekiego do figurek FT, a także do rekreacyjnego niszczenia improwizowanych celów. Wśród śrutów diabolo 4,5 mm wyróżnia się pociski z czołem płaskim, wypukłym, wklęsłym lub spiczastym — każdy z nich ma swoje określone cechy, a w połączeniu ze zróżnicowaną wagą wachlarz ich zastosowań jest bardzo szeroki.

Śrut diabolo 4.5 mm to podstawowa amunicja przeznaczona do strzelania z wiatrówki, która wyposażona jest w gwintowaną lufę. Śrut do wiatrówki 4.5 mm najczęściej wykonany jest z ołowiu, jednakże dostępne są również śruty wykonane w technologii bezołowiowej, a nawet hybrydowe — wykonane z tworzywa i metalu. Śruty diabolo odróżnia się poprzez ich kształt, który definiuje ich balistykę po wystrzale. Podstawowym i najpopularniejszym śrutem jest model Match o płaskiej główce, jest on przeznaczony przede wszystkim do strzelania tarczowego. Oprócz wcześniej wymienionego śrutu występują modele z przeznaczone do niszczenia celów i przebijnia — są to Pointed i Hollow Point. Śrut typu Domed z zaokrąglonym końcem przeznaczony jest do strzelania na duże odległości, jest on znacznie cięższy w stosunku do innych typów śrucin.

Śrut do wiatrówki 4.5 mm może również występować w konstrukcjach mieszanych lub nietypowych. Popularne są konstrukcje "sabotujące", gdzie metalowa część śruciny otoczona jest plastikową powłoką, która odpada po uderzeniu w cel. Popularne również są śruciny rozrywające z ostrymi krawędziami wgłębienia. Śruty tego samego typu dzielone są dodatkowo na wagę, którą określa się w granach. Dobranie odpowiedniej wagi śrutu do swojej wiatrówki jest niezwykle ważne — za lekki śrut będzie podatny na warunki atmosferyczne, a za ciężki nie osiągnie maksimum potencjału wiatrówki.