Taśma maskująca Gear Aid Camo Form - MultiCam
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Elastyczna taśma w popularnym kamuflażu. Może posłużyć do zamaskowania repliki airsoftowej, lornetki do obserwacji przyrody czy sprzętu outdoorowego.
Samoprzylepna, elastyczna taśma wielokrotnego użytku jest łatwa w nakładaniu. Można ją ciąć na dowolny rozmiar, nie pozostawia żadnych klejących się śladów.
Dane techniczne
Kamuflaż: MultiCam
Rozmiar: 5 x 365 cm
Waga: 91 g
Materiał: bawełna + guma naturalna
Producent: Gera Aid, USA
Kamuflaż MultiCam
MultiCam to nowoczesny wzór kamuflażu opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Jego celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach otoczenia. Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących gradientowe przejścia między odcieniami zieleni, brązu i beżu. Dzięki temu dynamicznie dostosowuje się do tła, przyjmując odcienie zieleni w terenach leśnych lub brązów i beżów w rejonach pustynnych - w środowisku Europy Środkowej i Wschodniej szczególnie dobrze działa w okresie jesiennym oraz wśród suchej roślinności. MultiCam zyskał uznanie na całym świecie i jest wykorzystywany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku kamuflaż został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór ten jest również dostępny dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród entuzjastów militariów czy airsoftu.
Kamuflaż | MultiCam |
---|---|
Materiał główny | bawełna |
Waga | 91 g |
Wymiary | 5 x 365 cm |
Materiał dodatkowy | guma |
EAN | 021563194180 |
Kod producenta | 19418 |
Producent | Gear Aid |
EAN |