MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Farby maskujące

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

85 produktów

Strona
 1. (50)
  Wysyłka: w 24 godziny
  19,99 zł 24,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 2. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  23,90 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 6,09 zł
 3. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 4,99 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  15,00 zł 16,99 zł
  Oszczędzasz 1,99 zł
 5. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 4,99 zł
 6. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,99 zł

85 produktów

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Maskowanie twarzy jest bardzo istotnym elementem kamuflażu w trakcie rozgrywek ASG. Jedną z najbardziej skutecznych technik jest jej malowanie przy użyciu specjalnych farb. Zaletą stosowania barw kamuflujących jest możliwość dostosowania maskowania do pozostałych elementów ekwipunku, a także do otoczenia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór farb przeznaczonych do twarzy. 

Farby do maskowania twarzy mogą występować pojedynczo lub w zestawach. Co istotne, możesz połączyć kolory, aby stworzyć potrzebną Ci barwę. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi farby w kolorach: zielonym, brązowym, czarnym, oliwkowym, białym, szarym, beżowym, piaskowym, khaki, niebieskim i czerwonym (w różnych odcieniach). 

Farby maskujące należy nakładać w sposób, który nie będzie podkreślał charakterystycznego kształtu twarzy. Ważne, aby unikać eksponowania jasnymi barwami nosa, ust, łuku brwiowego czy kości policzkowych. Celem maskowania jest zminimalizowanie ryzyka zauważenia przez przeciwnika, dlatego też twarz należy malować w sposób niesymetryczny. Równie istotne jest odpowiednie dobranie barw, zarówno do otoczenia, jak i naszego wyposażenia, aby twarz z nimi nie kontrastowała. Pamiętaj także o nałożeniu farb na szyję, uszy i inne odsłonięte części ciała. 

W asortymencie sklepu Militaria.pl znajdziesz farby maskujące producentów takich jak: BCB, Camo pen, FOSCO, Helikon, MFH, Mil-Tec, Pentagon czy Texar. Nasze produkty sprawdzą się u graczy ASG, żołnierzy i innych osób, które potrzebują kamuflażu w terenie. Farby sprawdzą się rów