Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Nóż Takumitak Reaper - Black/Coyote Brown

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak możliwości dostawy
119,00 zł
Produkt dostępny w wybranych salonach
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 5
  • Warto dokupić
119,00 zł

Lekki nóż survivalowy o konstrukcji Full Tang, czyli z trzpieniem klingi przechodzącym przez całą rękojeść noża. Głownia o profilu Tanto została wykonana ze stali nierdzewnej 3Cr13 i zahartowana do twardości 54-56 HRC, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre właściwości tnące oraz dobrą odpornością na ścieranie.

 

Ostrze wykończono szlifem wklęsłym i pokryto powłoką czarną oksydą, nadając mu efekt półmatu, co zabezpiecza ostrze przed korozją i charakteryzuje się właściwościami antyrefleksyjnymi. Karbowanie na grzbiecie ostrza pozwala na pewne oparcie kciuka, co przekłada się na wygodną i bezpieczną pracę z narzędziem. Głębokie wycięcie na palec spełnia funkcje jelca, zapobiegając ześlizgnięciu się dłoni na ostrze podczas pracy.

Okładziny rękojeści wykonano z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym (FRN), który wyróżnia się bardzo dobrą wytrzymałością na wilgoć i zmiany temperatury. Jej ergonomiczne wyprofilowanie oraz antypoślizgowa faktura zapewniają pewny chwyt w każdych warunkach, a otwór na końcu umożliwia przeplecenie linki zabezpieczającej.

W zestawie znajduje się kabura MOLLE z klipsem wykonana z materiału FRN pozwalająca na przypięcie noża do pasa lub innych elementów oporządzenia, a także wymienne okładziny rękojeści w kolorze Coyote Brown.



Dane techniczne
Kolor: Black/Coyote Brown
Stal: 3Cr13
Długość głowni: 114,3 mm
Grubość głowni: 3,88 mm
Długość rękojeści: 114,3 mm
Długość całkowita: 228,6 mm
Materiał rękojeści: FRN
Waga: 157 g
Producent: Takumitak, USA

Więcej informacji
Typ noża Z głownią stałą
Styl Survival-outdoor
Długość głowni 114,3 mm
Grubość głowni 3,88 mm
Profil głowni Tanto
Rodzaj ostrza Gładkie
Gatunek stali 3Cr13
Odporność na stępienie Niska
Odporność na korozję Dobra
Sposób otwierania Ostrze stałe
Długość całkowita 228,6 mm
Typ blokady Ostrze stałe
Materiał rękojeści Kompozyt FRN
Klips do noszenia Tak
Kabura w komplecie Tak
Waga 157 g
EAN 810116740369
Kod producenta TKF305
Producent Takumitak
Ocena:
100
5/5
Opinie: 5
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj