MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Bluzy mundurowe w kamuflażu MM14

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Płeć
Producent
Cena
Zastosuj
Kaptur w bluzie / polarze
Rodzaj kroju
Rozpięcie
Materiał
Elastyczność materiału
Wodoodporność
Schowaj Czytaj więcej

Bluza mundurowa w ukraińskim kamuflażu MM-14 to element umundurowania, który jest integralną częścią wyposażenia Sił Zbrojnych Ukrainy. Charakteryzuje się między innymi zastosowaniem praktycznego układu kieszeni. Bluza MM-14 została wykonana w innowacyjnym, pixelowym wzorze.  

W ukraińskiej bluzie Pixel Camo można odnaleźć rodzime akcenty. Jej krój inspirowany jest polskim umundurowaniem polowym wz. 2010. W umundurowaniu MM-14 wprowadzono płaskie, wpuszczone kieszenie na ramionach i klatce piersiowej. Konstrukcja kieszeni nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia kamizelki kuloodpornej. W takim samym celu zaprojektowano kołnierz na stójkę. Ponadto, bluza wyposażona została w rzepy velcro, do których można przymocować na przykład naszywki morale patch. 

Bluza MM-14, podobnie jak inne części ukraińskiego umundurowania, produkowane są z trwałych materiałów o dobrej jakości, które pochodzą między innymi z polskich szwalni. Kolorystyka materiału została dopasowana do warunków terenowych. Pixelowy wzór składający się z połączenia beżu, oliwek i ciemnej zieleni odwzorowuje naturalne środowisko wschodniej Ukrainy. 

Ukraińska bluza Pixel MM-14 to nie tylko praktyczna część umundurowania, ale również symbol nowoczesnej armii Ukraińskiej. Choć kamuflaż wzorowany jest na amerykańskim UCP, to po dostosowaniu stał się integralną częścią spójnego obrazu ukraińskich wojsk.  

Jeśli poszukujesz dobrej jakości bluzy mundurowej w innowacyjnym, pixelowym wzorze, sprawdź naszą ofertę ukraińskich bluz MM-14. W asortymencie Militaria.pl znajdziesz również inne elementy umundurowania w tym kamuflażu. Dzięki temu bez problemu skompletujesz swoje wyposażenie.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49