MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Grille turystyczne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

7 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  640,00 zł 800,00 zł
  Oszczędzasz 160,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  27,49 zł 49,99 zł
  Oszczędzasz 22,50 zł
 3. (3)
  Wysyłka: w 24 godziny
  424,00 zł 530,00 zł
  Oszczędzasz 106,00 zł
 4. (11)
  Wysyłka: Brak towaru
  69,99 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Grill turystyczny stanowi świetny wybór dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Bardzo dobrze sprawdza się na kempingach oraz innych wyjazdach poza miasto. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne modele grilli turystycznych na brykiet oraz alternatywne, nowoczesne grille gazowe. Asortyment obejmuje także modele zróżnicowane pod względem wielkości. Bez problemu wybierzesz grill turystyczny, który sprawdzi się w podróży, a także do użytku w przydomowym ogrodzie lub na działce. 

Grill turystyczny bardzo dobrze zastępuje ognisko, w miejscach, w których jego rozpalanie jest zabronione. Dodatkowym atutem grilla turystycznego jest jego nieduży rozmiar, dzięki czemu zmieści się w przenoszonym ekwipunku. Przenośny grill turystyczny zazwyczaj wyposażony jest w wiele składanych elementów, dzięki którym zajmuje on jeszcze mniej miejsca, a przy tym zachowuje wszystkie funkcjonalności tradycyjnego grilla. 

Jeżeli nie chcesz martwić się o węgiel czy rozpałkę, wybierz jeden z naszych gazowych grilli turystycznych. Stosując grill turystyczny gazowy, możesz także zapomnieć o problemach związanych z długim czasem wygaszania i stygnięcia grilla. Gazowy grill turystyczny jest również praktyczniejszy w zastosowaniu miejskim, ponieważ przy korzystaniu z niego nie występuje dymienie, które może być uciążliwe w takich miejscach.  

Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem tradycyjnego grillowania na węglu, czy nowoczesnego grillowania bez dymu, w ofercie Militaria.pl znajdziesz odpowiedni model grilla turystycznego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49