Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Kieszenie do plecaków

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz praktyczne akcesoria, które znacznie zwiększą możliwości Twojego plecaka. Są to między innymi: kieszenie, zasobniki, panele czy ładownice. Kieszenie do plecaka i inne podobne przedmioty umożliwiają zarówno zwiększenie jego pojemności, jak i lepszą organizację zabieranych przedmiotów.  

Kieszenie do plecaka sprawdzą się między innymi przy przenoszeniu oporządzenia wojskowego, podczas rozgrywek ASG, a także w trakcie outdoorowych i survivalowych wypraw. Lepsza organizacja będzie przydatna również osobom, które korzystają z ekwipunku EDC. W dodatkowych kieszeniach zewnętrznych można przechowywać podręczne przedmioty, jak na przykład: portfel, telefon, klucze, krzesiwo, scyzoryk lub nóż czy latarkę. W osobnej kieszeni można także umieścić apteczkę, którą szybko wyciągniesz w razie konieczności. Kieszenie sprawdzą się również jako miejsce na przechowywanie przekąsek energetycznych, po które sięgniesz bez konieczności rozpinania plecaka. Wewnętrzne organizery świetnie się sprawdzą do uporządkowanego przechowywania na przykład dokumentów. Wiele z modeli w naszym sklepie zostało wyposażonych w system MOLLE, który składa się z siatki przeszytej poziomymi taśmami PALS. MOLLE to rozwiązanie wywodzące się z wojska. System ten umożliwia przytroczenie do plecaka kieszeni i innych elementów.  

Zastosowanie dodatkowych kieszeni do plecaka to świetny pomysł, kiedy chcesz zabrać dodatkowy napój lub termos. W naszym asortymencie dostępne są kieszenie dedykowane do przenoszenia butelek. Inną propozycją są boczne kieszenie do plecaka. Ten rodzaj kieszeni może być przydatny z uwagi na możliwość rozmieszczenia podstawowego wyposażenia zgodnie ze swoimi preferencjami. Innym, dostępnym rodzajem kieszeni do plecaka są kieszenie cargo, które montowane są na przodzie plecaka. W zależności od modelu poszerzają pojemność plecaka o dodatkowe kilka litrów.

Kieszenie cargo wyposażono w: system MOLLE i wewnętrzne panele velcro, taśmy i pętelki do mocowania organizerów oraz innych przedmiotów. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca w swoim plecaku, a nie chcesz kupować większego, sprawdź naszą ofertę dodatkowych kieszeni. Kieszenie mogą ułatwić także organizację przedmiotów wewnątrz plecaka. W naszym asortymencie znajdziesz produkty od takich producentów jak: Direct Action, Helikon, Mil-tec, Texar, Wisport i innych. 

Ustaw kierunek malejący

236 produktów

 1. (15)
  Wysyłka: w 48 godzin
  59,00 zł
 2. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,90 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,10 zł
 3. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,90 zł
 4. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,90 zł
 5. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  60,00 zł
 6. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  60,00 zł
 7. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  60,00 zł
 8. (21)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,90 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,10 zł
Ustaw kierunek malejący

236 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49