Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Latarki Olight dla służb mundurowych: wojskowe, policyjne, ratownicze

Schowaj Czytaj więcej

Olight jest firmą, która na rynku latarek cieszy się od lat bardzo dobrą renomą. Wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań w swoich produktach, nie tracąc przy tym na ich trwałości i solidności oraz prostoty ich obsługi. Firma ta ma w swojej ofercie wiele funkcjonalnych modeli. Lwią część oferty tego producenta znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej. W naszej ofercie spotkacie zarówno latarki Olight wojskowe, jak i latarki Olight policyjne. Mamy tu modele o znakomitych parametrach, które potrafią przekraczać moc dwóch tysięcy lumenów oraz takie, które są w stanie oświetlić obiekt, który jest od nas oddalony nawet o tysiąc metrów. Sprawdza się to podczas nocnych patroli, działań operacyjnych, przeszukiwania budynków, czy innych obowiązków wykonywanych po zmroku lub w nieoświetlonych miejscach przez przedstawicieli służb mundurowych. Dzięki solidnej konstrukcji można je wykorzystywać w szeregu działań, taktycznych oraz terenowych, także w ciężkich i niesprzyjających warunkach. Wiele modeli spełnia wojskowe normy wytrzymałości i odporności na wodę, kurz czy upadki z wysokości. Tubusy latarek zbudowane są z lekkiego aluminium lotniczego, dodatkowo pokrytego twardą anodyzacją. Faktura chwytu na korpusie latarki ma zabezpieczać przed jej przypadkowym wyślizgnięcie z ręki. W wielu modelach wojskowych i policyjnych latarek Olight pojawia się koronka, która dodatkowo zabezpiecza szkła latarek przed pęknięciem przy upadkach, jak również może być użyta jako zbijak do szyb.

Ustaw kierunek malejący

55 produktów

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 429,00 zł
  Oszczędzasz 80,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł 869,00 zł
  Oszczędzasz 170,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  569,00 zł 669,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  949,00 zł 1099,00 zł
  Oszczędzasz 150,00 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  399,00 zł 499,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 6. Wysyłka: Natychmiast
  559,00 zł 689,00 zł
  Oszczędzasz 130,00 zł
 7. Wysyłka: Natychmiast
  649,00 zł 769,00 zł
  Oszczędzasz 120,00 zł
 8. Wysyłka: Natychmiast
  999,00 zł 1249,00 zł
  Oszczędzasz 250,00 zł
Ustaw kierunek malejący

55 produktów

Strona
  Policyjne i wojskowe latarki Olight występują w stonowanych kolorach, które nie rzucają się w oczy i nie będą przyciągać niepotrzebnej uwagi. Mamy tu klasyczne czarne latarki jak również, zielone, w kolorze pustynnym a nawet modele w taktycznych kamuflażach. Znajdują się tu modele latarek Olight policyjnych oraz wojskowych, które możemy zamontować do broni, zarówno tej krótkiej, jak i długiej (jak np. karabin szturmowy). Spotkamy tu linie dedykowane typowo do broni krótkiej, które w łatwy sposób możemy założyć do większości modeli pistoletów. Pojawiają się latarki podwieszane, wyposażone dodatkowo w celowniki laserowe, które pomagają w mierzeniu do celu bez konieczności ułożenie się do strzału i zgrania ze sobą muszki i szczerbinki. Montaże do latarek są zgodne ze standardem stosowanym w szynach montażowych, czyli 22 mm i można je bardzo łatwo zamontować w dogodnym dla nas miejscu na oszynowaniu broni. Niektóre modele zostały również wyposażone w możliwość zastosowania włączników żelowych, które również można przymocować w wygodnym dla nas miejscu na broni, na przykład przy spuście czy chwycie przednim w karabinach szturmowych.
  Olight stawia na niezawodność i prostotę obsługi swoich produktów. Mamy tu zazwyczaj kilka użytecznych trybów stopniujących moc światła w zależności od naszych potrzeb w danej chwili. Przełączać między trybami możemy w łatwy i intuicyjny sposób. W niektórych modelach pojawia się tryb stroboskopu, co może być szczególnie pomocne, podczas prowadzenia działań operacyjnych, kiedy chcemy oślepić przeciwnika wchodząc do nieoświetlonego budynku. Olight ma w swojej ofercie również latarki bardziej kompaktowe, które można włożyć do kieszeni. I tu również znajdziemy modele, które przy stosunkowo niewielkich rozmiarach generują dużą ilość światła i bardzo dobry zasięg. Znajdziemy modele, które świetnie się sprawdzą jako główne lub awaryjne źródło światła. Policyjne i wojskowe latarki Olight świetnie sprawdzą się w czasie służby. Dzięki swojej solidności zyskały zaufanie funkcjonariuszy policji, żołnierzy oraz wielu jednostek innych służb mundurowych, w wielu krajach. Z bogatej oferty modeli każdy powinien znaleźć taki, który będzie odpowiedni do zastosowań potrzebnych do pracy w jego służbie i sprosta wyzwaniom czekającym przy jej wykonywaniu.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49