Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Latarki pałki

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz kilka modeli latarek spośród naszej szerokiej oferty, które poza swoją podstawową funkcją, jaką jest świecenie, mogą również spełniać funkcję bardzo skutecznego narzędzia do samoobrony. Oferujemy latarki-pałki zasilane kilkoma dużymi bateriami typu R20 oraz modele zasilane popularnymi “paluszkami”. Latarki tego typu bardzo często są na wyposażeniu służb mundurowych oraz firm ochroniarskich. Latarki z funkcjonalnością pałki to proste i skuteczne narzędzie, które może się przydać w awaryjnych sytuacjach.

Wykonane z wytrzymałego stopu aluminium latarki-pałki to niezbędny element wyposażenia służb mundurowych. Przydatne narzędzie, które bardzo dobrze sprawdzi się podczas pracy w terenie, w którym jest słaba widoczność oraz w ciemnych pomieszczeniach. W awaryjnych sytuacjach latarki-pałki takich firm jak MagLite czy XRG dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji oraz długości mogą być wykorzystywane jako pałki do samoobrony dzięki, którym zablokujesz cios lub założysz dźwignię.

Wytrzymały korpus z aluminium lotniczego pokryty został twardą anodyzacją w czarnym kolorze, a użyty do produkcji latarek stop aluminium jest odporny na uderzenia o twardą powierzchnię nawet przy upadku z kilku metrów oraz niepodatny na zawilgocenie i trudne warunki atmosferyczne. Modele latarek znajdujące się w tej kategorii posiadają dodatkowe teksturowanie w miejscu chwytu, które zapewnia pewne trzymanie podczas pracy w rękawicach lub w sytuacji, gdy mamy mokrą dłoń.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49