Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Latarki pałki

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz kilka modeli latarek spośród naszej szerokiej oferty, które poza swoją podstawową funkcją, jaką jest świecenie, mogą również spełniać funkcję bardzo skutecznego narzędzia do samoobrony. Oferujemy latarki-pałki zasilane kilkoma dużymi bateriami typu R20 oraz modele zasilane popularnymi “paluszkami”. Latarki tego typu bardzo często są na wyposażeniu służb mundurowych oraz firm ochroniarskich. Latarki z funkcjonalnością pałki to proste i skuteczne narzędzie, które może się przydać w awaryjnych sytuacjach.

Wykonane z wytrzymałego stopu aluminium latarki-pałki to niezbędny element wyposażenia służb mundurowych. Przydatne narzędzie, które bardzo dobrze sprawdzi się podczas pracy w terenie, w którym jest słaba widoczność oraz w ciemnych pomieszczeniach. W awaryjnych sytuacjach latarki-pałki takich firm jak MagLite czy XRG dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji oraz długości mogą być wykorzystywane jako pałki do samoobrony dzięki, którym zablokujesz cios lub założysz dźwignię.

Wytrzymały korpus z aluminium lotniczego pokryty został twardą anodyzacją w czarnym kolorze, a użyty do produkcji latarek stop aluminium jest odporny na uderzenia o twardą powierzchnię nawet przy upadku z kilku metrów oraz niepodatny na zawilgocenie i trudne warunki atmosferyczne. Modele latarek znajdujące się w tej kategorii posiadają dodatkowe teksturowanie w miejscu chwytu, które zapewnia pewne trzymanie podczas pracy w rękawicach lub w sytuacji, gdy mamy mokrą dłoń.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49