MĘSKIE PREZENTY
10.12 | Niedziela handlowa - sklepy stacjonarne otwarte →

Nerki i torby biodrowe M-Tac

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kolor/kamuflaż
Wewnętrzny organizer
Możliwość troczenia ekwipunku

13 produktów

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  160,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  81,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  198,00 zł

13 produktów

Schowaj Czytaj więcej

M-Tac to marka, której produkty zostały przetestowane podczas rzeczywistych konfliktów zbrojnych. Nerki M-tac to propozycja dla osób, które szukają wygodnego i praktycznego sposobu na przenoszenie niezbędnych przedmiotów. Z nerek mogą korzystać entuzjaści outdooru, a także osoby, które potrzebują wygodnego i bezpiecznego sposobu na przechowywanie swoich rzeczy podczas codziennych aktywności. 

Nerki marki M-tac zostały wykonane m.in. z mieszanki wytrzymałych materiałów, takich jak Cordura 500D i Cordura 1000D Hex. W przypadku nerek narażonych na kontakt z różnymi powierzchniami, takimi jak skały, gałęzie lub ziemia, zastosowanie Cordury 500D i Cordury Hex 1000D zapewnia większą odporność na ścieranie. Takie rozwiązanie oznacza, że nerka jest bardziej wytrzymała i mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei regulowany pas biodrowy umożliwia dopasowanie nerki do indywidualnych preferencji użytkownika. Wystarczy wyregulować długość paska, aby zapewnić optymalne dopasowanie i wygodę noszenia nerki. Ma to szczególne znaczenie podczas długotrwałych aktywności na świeżym powietrzu, gdzie komfort noszenia jest kluczowy.  

Nerki M-tac oferowane w Militaria.pl są wyposażone w pojemną kieszeń główną do przenoszenia niezbędnych akcesoriów. Ponadto z przodu nerek znajdują się dodatkowe kieszenie, które zapewniają łatwy dostęp do często używanych przedmiotów. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49