Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Plecaki Helikon

Schowaj Czytaj więcej

Helikon-Tex to polski producent odzieży i akcesoriów militarnych, działający na rynku od 1983 roku. Helikon w swojej ofercie ma również wytrzymałe plecaki militarne i taktyczne. Na szczególną uwagę zasługują plecaki taktyczne Helikon Ratel oraz Raccoon, ponieważ te modele charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. W ofercie plecaków Helikon są również specjalistyczne plecaki ucieczkowe BOB (Bail Out Bag), które są tworzone z myślą o sytuacjach awaryjnych.

Ustaw kierunek malejący

98 produktów

Ustaw kierunek malejący

98 produktów

    Plecaki Helikon są cenione przez osoby zainteresowane solidnym wykonaniem i niezawodnością. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku gdy użytkownik chce, żeby plecak sprawdzał się nie tylko w codziennych sytuacjach, lecz także podczas zadań taktycznych, wtedy warto brać pod uwagę właśnie plecaki Helikon. Dodatkowo mają one praktyczne rozwiązania, jak taśmy kompatybilne z systemem Molle, kieszenie na wkłady hydracyjne, czy panele Velcro, dzięki którym możliwe jest łatwe przytwierdzanie dowolnych naszywek i emblematów.

    Plecaki Helikon to także specjalistyczne Bug Out Bag. Taki plecak ucieczkowy ma szczególną rolę do odegrania, ponieważ powinien służyć użytkownikowi do przetrwania co najmniej trzech dni poza domem, w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej. Istotne są wtedy cechy takie jak podwyższona odporność na wodę, wygodny system nośny i wzmocnienia w miejscach narażonych na przeciążenia. Plecaki Helikon występują w wariantach BOB o takiej konstrukcji.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49