MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Spodnie Wojsko Polskie

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Płeć
Okazje
Cena
Zastosuj
Rodzaj kroju
Kolor/kamuflaż
Elastyczność materiału
Wodoodporność
Zapięcie rozporka

9 produktów

 1. (163)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 179,00 zł 189,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (60)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 139,30 zł 209,00 zł
  Oszczędzasz 69,70 zł
 3. (59)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 165,00 zł
 4. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 159,99 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 169,99 zł
 6. (26)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 139,30 zł 211,00 zł
  Oszczędzasz 71,70 zł
 7. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 145,00 zł

9 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Sklep Militaria.pl już od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju artykułów z działu szeroko pojętych militariów, outdooru, bushcraftu oraz turystyki. W naszej ofercie posiadamy wiele odzieży wojskowej najwyższej jakości przeznaczonych zarówno dla zawodowych żołnierzy jak i miłośników stylu para-militarnego. W kategorii spodnie Wojsko Polskie umieściliśmy spodnie wojskowe w bardzo oryginalnym polskim kamuflażu wz. 93. Spodnie te cieszą się ogromną popularnością wśród graczy ASG, graczy Paintballu oraz wszystkich osób, które interesują się w jakimś stopniu polskim wojskiem i lubią militarny styl.

Spodnie Wojsko Polskie męskie to oferta skierowana dla wszystkich tych, którzy pragną posiadać spodnie w polskim kamuflażu. Modele prezentowane przez nas charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz użyciem najlepszych materiałów. Posiadamy duży wybór spodni Wojsko Polskie takich firm jak Helikon oraz Texar. Modelem szczególnie przez nas polecanym są spodnie Helikon SFU Next PoliCotton RipStop PL Woodland wz.93. Bojówki te w opinii swoich użytkowników są bardzo funkcjonalne oraz wygodne. Dzięki swoim właściwościom doskonale chronią zarówno przed chłodem, jak i upałem. Dzięki użyciu odpowiednich włókien spodnie te nie krępują ruchów, a miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia zabezpieczono dodatkową warstwą materiału.

Męska para spodni Wojsko Polskie proponowana przez nas świetnie maskuje sylwetkę na łonie natury. Wszystko to dzięki zastosowaniu bardzo dobrego kamuflażu. Kamuflaż użyty w spodniach polskiej firmy Helikon to PL Woodland. Helikon PL Woodland to nazwa nadana przez producenta dla kamuflażu będącego ścisłym odpowiednikiem wz. 93 ,,Pantera”, obowiązującego w Polskich Siłach Zbrojnych. Nałożone na szaro-zielone tło nieregularne plamy w kolorze czarnym, brązowym i zielonym zapewniają bardzo dobre maskowanie na otwartych i zalesionych terenach Polski i innych krajów Europy Środkowej.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49