MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Zapalniczki

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

12 produktów

 1. (128)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (33)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł
 3. (47)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł
 4. (25)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł

12 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Zapalniczka to kompaktowe narzędzie, które ułatwia rozpalenie ogniska podczas biwakowania, survivalu oraz innych aktywności outdoorowych. Jest to także ważny element wyposażenia awaryjnego, ponieważ umożliwia rozpalenie ognia w przypadku utraty dostępu do innych źródeł ciepła, co może być kluczowe dla przetrwania w trudnych warunkach. Pośród kilku rodzajów zapalniczek można wyróżnić modele, takie jak: zapalniczki benzynowe, plazmowe czy sztormowe. 

W Militaria.pl oferujemy zapalniczki plazmowe, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Do kluczowych zalet tych zapalniczek należy fakt, że nie są one zasilane tradycyjnym paliwem, takim jak benzyna czy gaz. Wyposażone są za to we wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą standardowego portu USB. Ładowanie tych zapalniczek jest niezwykle łatwe i wygodne. Jedyne co trzeba zrobić to podłączyć je do dowolnego źródła zasilania, takiego jak komputer, ładowarka samochodowa lub powerbank, co umożliwia ładowanie ich praktycznie w dowolnym miejscu i czasie. 

Proponujemy również metalowe zapalniczki benzynowe, które są jednym z najpopularniejszych i najbardziej tradycyjnych narzędzi do rozpalania ognia. Charakteryzują się niezawodnym działaniem niezależnie od warunków atmosferycznych czy środowiskowych. Przy regularnym czyszczeniu i odpowiednim napełnianiu benzyną służą przez wiele lat. 

Ponadto dysponujemy nowoczesnymi zapalniczkami sztormowymi, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych zapalniczek plazmowych czy benzynowych. Są one wyposażone w palnik żarowy, który jest odporny na działanie wiatru. Dzięki temu płomień nie gaśnie nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

Zapalniczki, które można zakupić w Militaria.pl to świetny pomysł na prezent. Ich wybór można dopasować do gustu obdarowywanego - od klasycznych modeli zapalniczek metalowych po np. zapalniczki w kształcie granatu. 

W Militaria.pl oferujemy zapalniczki marek, takich jak: Badger Outdoor, MFH, Atomic US, Helikon, czy Highlander. Każdy z dostępnych w naszej ofercie produktów, w tym klasyczna zapalniczka metalowa, został wykonany z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu nasze zapalniczki nie ulegają uszkodzeniom podczas użytkowania ich w trudnych warunkach.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49