Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Zegarki Timex

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały zamieszczone zegarki Timex męskie. Amerykańska firma Timex zajmuje się produkcją zegarków od prawie 165 lat. Przedsiębiorstwo powstało w 1854 roku i już od samego początku głównym celem było produkowanie zegarków wysokiej jakości, ale w cenach przystępnych dla każdego. Firma posiada na swoim koncie wiele sukcesów. Już podczas Pierwszej Wojny Światowej jako pierwsza zaczęła produkcję zegarków przeznaczonych do noszenia na nadgarstku. Również pierwszy wprowadzony do sprzedaży sportowy zegarek jest zasługą firmy Timex. W roku 1986 zegarek sportowy stał się bestsellerem. Do sukcesów można także dodać wypuszczenie na rynek zegarków wyposażonych w podświetlaną tarczę oraz współpraca z firmą Microsoft. Obecnie zegarki Timex są znane i cenione na całym świecie dzięki różnorodności modeli, świetnemu wykonaniu oraz zachęcającej ceny. W naszym sklepie mają Państwo duży wybór wśród zegarków Timex męskich.

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

 1. Wysyłka: w 24 godziny
  199,50 zł 210,00 zł
  Oszczędzasz 10,50 zł
 2. Wysyłka: w 24 godziny
  179,55 zł 189,00 zł
  Oszczędzasz 9,45 zł
Ustaw kierunek malejący

4 produkty

  Posiadamy zegarki analogowe, analogowo-cyfrowe oraz cyfrowe. Każdy z zegarków wyposażony jest w kwarcowy mechanizm zasilany baterią. W zegarkach wyposażonych w tego typu mechanizm, czas jest odmierzany z wykorzystaniem zjawiska piezoelektrycznego. Oznacza to, że zegarek korzysta z energii drgań kryształu kwarcu. Znajdujące się w zegarkach Timex układy cyfrowe odliczają ilość drgań kryształu kwarcu i pokazują je jako aktualna godzina. Zegarki z mechanizmem kwarcowym są uznawane za wyjątkowo precyzyjne i punktualne. Podczas wyboru odpowiedniego zegarka, zwróć uwagę, z jakiego materiału wykonana jest jego obudowa, która profesjonalnie nazywana jest kopertą. Poza ochroną przed uszkodzeniami i oddziałaniem warunków zewnętrznych na wnętrze zegarka koperta ma także funkcję dekoracyjną. W zegarkach Timex koperty tworzone są ze stali nierdzewnej, mosiądzu lub gumożywicy. Zegarki posiadające kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej są antyalergiczne oraz odporne na korozje. Dużą zaletą jest wysoka odporność na zarysowania oraz uszkodzenia. Czasomierze wykonane z mosiądzu charakteryzują się lekkością. Zegarki posiadają szkiełka akrylowe oraz mineralne. Szkiełka wykonane z takich materiałów są dość elastyczne, dzięki czemu są bardziej odporne na rozbicie. Porównując do siebie szkiełka wykonane z tych materiałów, można zauważyć, że szkiełko mineralne wyróżnia się większą twardością.

  Każdy z zegarków posiada starannie wykonany pasek lub bransoletę. W naszym asortymencie posiadamy zegarki wyposażone w paski ze skóry naturalnej, gumożywicy, tworzywa oraz bransolety wykonane ze stali. Każdy zegarek Timex posiada system INDIGLO. Jest to system, który podświetlając tarczę, pozwala na odczytanie godziny nawet w ciemności. Zegarki z takim systemem korzystają z wysokiego napięcia, aby pobudzić atomy fosforu, które są odpowiedzialne za wytwarzanie światła. System INDIGLO nie wpływa na obciążenie baterii, tak jak to jest u konkurencji korzystającej z podobnej technologii. W asortymencie posiadamy zegarki klasyczne oraz sportowe i każdy z nich jest wodoodporny. W zależności od tego, czego oczekujemy, możemy wybrać zegarki jedynie z tarczą zegarową lub z dodatkowymi informacjami jak data czy dzień tygodnia. Tarcze zostały zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić czytelnikowi dobrą czytelność w różnych warunkach. Zegarki mogą być również wyposażone w wiele innych funkcji. Bardzo przydatny może być alarm, stoper lub 24-godzinny timer. W niektórych modelach jest możliwość ustawienia dwóch stref czasowych, co jest przydatną funkcją dla tych, którzy często podróżują lub mają kontakt z osobami w innych krajach. Jeżeli poszukujesz wytrzymałego zegarka, który będzie Ci niezawodnie służył przez lata, to zdecydowanie dobry wyborem będzie firma Timex. Wiele modeli w różnych stylach oraz dodatkowe funkcje na pewno spełnią oczekiwania wielu klientów.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49