Kupiłem buty w styczniu od tamtego momentu chodzę w nich non stop, buty sprawują się genialnie. W okresie zimowym było przyjemnie w nich, nie przemokły, teraz podczas 20+*C jest w nich także przyjemnie. Użytkuje je jako but na co dzień, ale również na wędrówki górka jak i po lesie. Generalnie bardzo polecam, na pewno kupię drugi raz.