Warte swojej ceny. Rozmiar dobrany idealnie. Buty dają wrażenie dobrze zrobionych. Nieźle trzymają stopę. Cholewka wykonana z tworzywa które łatwo wyczyścić. Polecam.
Buty Magnum Madson II MID - Black/Orange
Madson II MID to lekkie buty trekkingowe z podwyższoną cholewką, zaprojektowane z myślą o trwałości, komforcie i funkcjonalności w każdych warunkach. Wykonanie z połączenia materiałów syntetycznych oferuje doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że buty idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu. Wyściółka z siatki mesh zapewnia skuteczną cyrkulację powietrza, pomagając utrzymać suchość i komfort nawet podczas intensywnych wędrówek.
Wkładki EVA
Wyjmowane wkładki z pianki EVA, pokryte siatką, dostosowują się do anatomicznego kształtu stopy, zapewniając wyjątkowy komfort. Wkładki te nie tylko stabilizują stopę, ale również wspomagają amortyzację, co jest kluczowe w trakcie długotrwałego użytkowania.
Gumowa podeszwa i profilowany bieżnik
Gumowa podeszwa z termoplastycznego elastomeru oraz profilowany bieżnik skutecznie zapobiegają ślizganiu się, nawet na nierównym czy śliskim terenie. Solidna konstrukcja stabilizuje i amortyzuje stopę, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę podczas dynamicznego poruszania się.
Najważniejsze cechy
- trwałe materiały
- wyściółka z siatki mesh
- wyjmowane wkładki EVA
- gumowa podeszwa
- profilowany bieżnik
Militaria.pl jest dealerem premium marki Magnum.
Magnum to amerykańska marka obuwia taktycznego, której początki sięgają 1982 roku, kiedy to na specjalne zamówienie FBI powstał pierwszy model łączący lekkość, sportową wygodę i zwartą konstrukcję o niskim profilu. Szybko zdobył on uznanie wśród funkcjonariuszy, co otworzyło drogę do rozwoju pełnej linii butów dedykowanych służbom mundurowym. Marka stale udoskonala swoje projekty we współpracy z Magnum Tactical Advisory Council (MTAC), dzięki czemu obuwie odpowiada realnym potrzebom policji, wojska, ratowników i pracowników wymagających branż. Modele takie jak Elite Force czy Stealth Force wykorzystują innowacyjne technologie - wkładki amortyzujące ExoGel czy podeszwy sygnowane marką Michelin. Dziś Magnum to globalny brand obecny w blisko 100 krajach, którego produkty stały się synonimem niezawodnego obuwia służbowego.
| Wysokość buta | Średnie |
|---|---|
| Materiał cholewki | Syntetyk |
| Membrana | Nie |
| Wyściółka ocieplająca | Nie |
| Sposób mocowania | Sznurowanie |
| Płeć | Męska |
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Kolor główny | Black |
| Waga | 1240 g (rozmiar 41) |
| Kod producenta | M000138824 |
| Producent | Magnum |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Solidne, niedrogie buty na co dzień. Dzięki wysokiej cholewce dobrze stabilizują kostkę. Materiały i wykonanie jak w tej cenie bardzo porządne. Produkt wart zakupu!
Brak opinii