Dobrze uszyty, solidny produkt. Dla mnie zdecydowanie lepiej funkcjonuje na taśmach niż na linkach whoopi (stabilizacja i szerokość pod obciążeniem) - to nawiasem mówiąc dotyczy wszystkich hamaków... Kieszonka na lince jest niestety jednostronna, dołączone elastyczne linki odciągu moskitiery są zdecydowanie zbyt krótkie. Warto dokupić rękaw, który zdecydowanie ułatwia składanie i otul także tego producenta. Dla osób większych, dla których waga pakunku nie ma decydującego znaczenia, zdecydowanie polecam hamak DDF XL - tych kilka cm różnicy i inna konstrukcja robi mega różnicę w komforcie wypoczynku. Swoja drogą na zdjęciu jest właśnie hamak Frontline XL nie Frontline...
Profesjonalny hamak z zintegrowaną moskitierą chroniącą przed drobnymi insektami, takimi jak: komary, kleszcze, much, osy, czy pszczoły. Moskitiera zamykana jest na dwustronny zamek i w razie potrzeby może być zrolowana i upięta pod hamakiem. Jego wytrzymałość na obciążenia wynosi aż 150 kg, zapewniając wysoki poziom wygody. Idealny produkt na wycieczki rekreacyjne na świeżym powietrzu, wypady bushcraftowe, czy też survivalowe wyprawy.
Wykonany z oddychającej i odpornej na rozdarcia tkaniny. Konstrukcja hamaku składa się z dwóch warstw materiału, które połączone są ze sobą szerokimi rzepami, umożliwiającymi umieszczenie między nimi karimaty lub foli NRC do zapewniania najlepszego komfortu termicznego. Wewnątrz zostały umieszczone cztery kieszenie na podręczne drobiazg jak: latarka, telefon, klucze, czy dokumenty. Specjalne dwie pętle wewnętrzne umożliwiają podwieszenie podręcznego ekwipunku, np. lampki. Cztery zewnętrzne pętle montażowe ułatwiają rozłożenie hamaku w każdych warunkach.
W zestawie:
- 2 składane pałąki do moskitiery,
- dwie sztuki 2 metrowej elastycznej linki do mocowania moskitiery,
- 10 metrów taśmy montażowej do mocowania hamaka.
Dane techniczne
Kolor: woodland
Wymiary rozłożone: 2,7 x 1,4 m
Wymiar po spakowaniu: 16 x 26 x 12 cm
Nośność: do 125 kg
Materiał: 100% poliester 180T
Waga: 860 g
Producent: DD Hammocks, Wielka Brytania
Kamuflaż Woodland
Woodland, znany również jako US Woodland lub M81, to klasyczny wzór kamuflażu wprowadzony do amerykańskich sił zbrojnych na początku lat 80., wzorowany na wcześniejszym kamuflażu ERDL. Przez ponad dwie dekady pozostawał standardowym wzorem używanym przez wojsko USA, aż do końca pierwszej dekady XXI wieku. Charakteryzuje się dużymi, nieregularnymi plamami w odcieniach zieleni, brązu, beżu i czerni, co zapewnia dobre właściwości maskujące i deformujące, szczególnie w terenach leśnych. Dzięki swojej skuteczności i globalnej rozpoznawalności doczekał się licznych wariacji, które trafiły do ponad 60 formacji mundurowych na całym świecie. Wzór ten wywarł również ogromny wpływ na popkulturę, przechodząc z zastosowań wojskowych do mody codziennej.
| Waga | 860 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Kamuflaż |
| Wymiary rozłożonego | 270 x 140 cm |
| Wymiary złożonego | 16 x 26 x 12 cm |
| Pokrowiec transportowy | Tak |
| Materiał | Poliester 180T |
| Maksymalne obciążenie | 125 g |
| Moskitiera | Tak |
| Kieszenie do przechowywania ekwipunku | Tak |
| Zawieszenie | Tak |
| EAN | 2007696514482 |
| Kod producenta | 14 |
| Producent | DD Hammocks |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 7
-
-
Super hamak, łatwo się rozkłada, łatwo składa. Dobrze wykonany, wygodny.
-
Super wygodny hamak, łatwy montaż, ale również szybki demontaż i pakowanie. Noc pod gwiazdami - bezcenna.
-
Hamak bardzo mocny z gęstą szczelną moskitierą, między podwójny materiał można włożyć warstwę izolującą. Duży z praktycznymi kieszonkami przy końcach.
-
Świetny, wszystko zgodnie z opisem. Polecam
-
Uniwersalny, solidnie uszyty hamak. Ze względu na wielkość i ciężar raczej dla zmotoryzowanych. Wszystko-mający. Dwie warstwy i zintegrowana wygodna w użyciu moskitiera. Posiada także pętle do podpięcia otula.
-
Pierwszy hamak więc za dużo opowiedzieć o nim nie mogę, bo opinia może nie być obiektywna. Ogólnie to jestem zadowolony z hamaczka. 3 nocki spędzone w nim i raczej uskarżać się nie mogę. Dodatkowo zakupiłem tej samej firmy tarp, ale w innym sklepie. Dzisiaj zakupiłem dodatkowo underblanket też DD Hammocks. Jedyne co w nim zmieniłem to zawiesie na whoopie slings i pasy TigerWood oraz karabinczyki Bushmen - które są dostępne w Militari. Zdjęcia wykonane przed zmianą zawiesia.
Brak opinii