Najlepszy stołek z jakim miałem do tej pory do czynienia. Świetne jest to że można samemu zdecydować o jego wysokości poprzez regulację nóżek. Do tego bardzo wygodne siedzisko
Krzesło składane turystyczne Walkstool Basic 60 - Black/Grey
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Krzesło składane turystyczne Walkstool Basic 60 - Black/Grey
Składane krzesło turystyczne o konstrukcji opartej na trzech nogach. Obszerne siedzisko zostało wykonane z odpornego na przetarcia poliestru, a teleskopowe nogi z lekkiego aluminium. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 175 kg.
składana konstrukcja, nasadki antypoślizgowe
Nogi zakończono antypoślizgowymi nasadkami, które stabilizują konstrukcję na podłożu. Teleskopowa budowa umożliwia ich złożenie gdy potrzebna jest niższa pozycja siedzenia. Składana konstrukcja o niewielkich wymiarach oraz niskiej wadze ułatwia transport i przechowywanie.
Najważniejsze cechy
- solidna konstrukcja
- proste i bezpieczne rozkładanie
- antypoślizgowe nakładki
- maksymalne obciążenie 175 kg
- teleskopowe nogi
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Kolor dodatkowy | Grey |
| Materiał główny | poliester |
| Stelaż | Aluminium |
| Maksymalne obciążenie | 175 kg |
| Waga | 725 g |
| Wymiary rozłożonego | 60 x 32,5 cm |
| Wymiary złożonego | 41 cm |
| EAN | 834213003202 |
| Kod producenta | WB60 |
| Producent | Walkstool |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Cudowny składany stołek idealny do zabrania w teren. Można płynnie regulować długość nóżek przez co można fajnie dopasować je do swoich potrzeb i terenu nawet nierównego.
Brak opinii