Krzesło składane turystyczne Walkstool Comfort 45 - Black
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Krzesło składane turystyczne Walkstool Comfort 45 - Black
Składane krzesło turystyczne z konstrukcją opartą na trzech nogach. Obszerne siedzisko wykonane zostało z odpornego na przetarcia poliestru, a teleskopowe nogi z wytrzymałego i jednocześnie lekkiego aluminium. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 200 kg.
Wygodne użytkowanie, NASADKI ANTYPOŚLIZGOWE
W przypadku potrzeby siedzenia niżej możliwe jest użytkowanie krzesła ze schowanymi nogami, które dodatkowo zakończone są dużymi nasadkami antypoślizgowymi odpowiedzialnymi za stabilizację konstrukcji na podłożu.
Elementy zestawu
Do zestawu dołączono pokrowiec, który umożliwia zapakowanie złożonego krzesła. Wygodne przenoszenie na ramieniu zapewnia zainstalowany na mim sznurek. Po złożeniu krzesło zajmuje niewiele miejsca co ułatwia przechowywanie oraz transportowanie.
Najważniejsze cechy
- solidna konstrukcja
- proste i bezpieczne rozkładanie
- antypoślizgowe nakładki
- maksymalne obciążenie 200 kg
- teleskopowe nogi
- pokrowiec w zestawie
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Materiał główny | poliester |
| Stelaż | Aluminium |
| Maksymalne obciążenie | 200 kg |
| Waga | 825 g |
| Wymiary rozłożonego | 45 x 39 cm |
| Wymiary złożonego | 35 cm |
| Pokrowiec transportowy | Tak |
| EAN | 834213002205 |
| Kod producenta | 45L |
| Producent | Walkstool |
| EAN |