Nie ma lepszego, lżejszego i wytrzymalszego krzesełka. Po złożeniu mieści się do plecaka. To moje drugie krzesełko Walstool - identyczne mam od 4 lat. Pamiętam, że wydałem na nie kosmiczne pieniądze, ale z perspektywy czasu i doświadczeń w użytkowaniu, warto było. Idealne na ryby, ognisko, ale także obiekt zazdrości w kolejce w przychodni. Dlatego, gdy pokazały się w Militariach, nie czekałem chwili. Zwłaszcza z bonem podarunkowym i zebranymi punktami KSK ;)
Krzesło składane turystyczne Walkstool Comfort 55 - Black
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Krzesło składane turystyczne Walkstool Comfort 55 - Black
Składane krzesło turystyczne z konstrukcją opartą na trzech nogach. Obszerne siedzisko wykonane zostało z odpornego na przetarcia poliestru, a teleskopowe nogi z wytrzymałego i jednocześnie lekkiego aluminium. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 225 kg.
teleskopowa konstrukcja, NASADKI ANTYPOŚLIZGOWE
Nogi zakończono antypoślizgowymi nasadkami, które stabilizują krzesło na podłożu. Dzięki teleskopowej konstrukcji można je złożyć, gdy wymagana jest niższa pozycja siedzenia.
Elementy zestawu
Do zestawu dołączono pokrowiec, który umożliwia zapakowanie złożonego krzesła. Wygodne przenoszenie na ramieniu zapewnia zainstalowany na mim sznurek. Po złożeniu krzesło zajmuje niewiele miejsca co ułatwia przechowywanie oraz transportowanie.
Najważniejsze cechy
- solidna konstrukcja
- proste i bezpieczne rozkładanie
- antypoślizgowe nakładki
- maksymalne obciążenie 225 kg
- teleskopowe nogi
- pokrowiec w zestawie
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Materiał główny | poliester |
| Stelaż | Aluminium |
| Maksymalne obciążenie | 225 kg |
| Waga | 900 g |
| Wymiary rozłożonego | 55 x 42 x 40 cm |
| Wymiary złożonego | 41 x 10 x 10 cm |
| Pokrowiec transportowy | Tak |
| EAN | 834213002106 |
| Kod producenta | 55XL |
| Producent | Walkstool |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii