Krzesło składane turystyczne Walkstool Comfort 75 - Black
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Krzesło składane turystyczne Walkstool Comfort 75 - Black
Składane krzesło turystyczne z konstrukcją opartą na trzech nogach. Obszerne siedzisko wykonane zostało z odpornego na przetarcia poliestru, a teleskopowe nogi z wytrzymałego i jednocześnie lekkiego aluminium. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 250 kg.
teleskopowa konstrukcja, NASADKI ANTYPOŚLIZGOWE
Nogi zakończono antypoślizgowymi nasadkami, które stabilizują krzesło na podłożu. Dzięki teleskopowej konstrukcji można je złożyć, gdy wymagana jest niższa pozycja siedzenia.
Elementy zestawu
Do zestawu dołączono pokrowiec, który umożliwia zapakowanie złożonego krzesła. Wygodne przenoszenie na ramieniu zapewnia zainstalowany na mim sznurek. Po złożeniu krzesło zajmuje niewiele miejsca co ułatwia przechowywanie oraz transportowanie.
Najważniejsze cechy
- solidna konstrukcja
- proste i bezpieczne rozkładanie
- antypoślizgowe nakładki
- maksymalne obciążenie 250 kg
- teleskopowe nogi
- pokrowiec w zestawie
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Materiał główny | poliester |
| Stelaż | Aluminium |
| Maksymalne obciążenie | 250 g |
| Waga | 1050 g |
| Wymiary rozłożonego | 75 cm |
| Pokrowiec transportowy | Tak |
| EAN | 834213001901 |
| Kod producenta | 75XXL |
| Producent | Walkstool |
| EAN |